wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z tłumaczeniem strony głównej

  • 1 Odpowiedzi
  • 1058 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Trols Studio

  • Użytkownik
  • **
  • 41
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Trol`s Studio Web Pages - komputery, serwis, strony www, urządzenia peryferyjne, podzespoły, oprogramowanie, materiały eksploatacyjne, internet radiowy
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Problem z tłumaczeniem strony głównej
« dnia: Luty 27, 2011, 05:15:46 pm »
Witajcie napisałem powitanie w module Home text editor w języku polskim dodałem logo, ale jak sie przełączam na inne języki obce tego tekstu na głównej po prostu nie ma pojawiająsię jakieś bzdury... jak w obsłudze przełącze sie w module na inny jezyk obcy wszystko jest wpisane po polsku wie ktoś z was jak ten problem rozwiązać żebym mógł wstawić przetłumaczony tekst w innych językach na głównej albo żeby samo przetłumaczyło ?

Pozdrawiam

*

Offline Trols Studio

  • Użytkownik
  • **
  • 41
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Trol`s Studio Web Pages - komputery, serwis, strony www, urządzenia peryferyjne, podzespoły, oprogramowanie, materiały eksploatacyjne, internet radiowy
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Odp: Problem z tłumaczeniem strony głównej
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2011, 07:49:10 pm »
Już mam...
Obok pól edycyjnych są flagi polskie wystarczyło kliknąć na jedną z nich żeby wyedytować inny język obcy dla całości języków obcych... trwa wprowadzanie zmian... dzięki że czytacie... najprostsze rzeczy zawsze wydają się najtrudniejsze... właśnie wydają się bo przecież odpowiedzi na proste rzeczy mimowolnie przychodzą same... tylko dlaczego nikt z Was o tym nie wiedział by podpowiedzieć ?
Zostawiam więc tego posta dla zagubionych w świecie prestashop ;)