wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z logowaniem klienta [hostpark.pl]

  • 0 Odpowiedzi
  • 1684 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline xmrt34

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Problem z logowaniem klienta [hostpark.pl]
« dnia: Marzec 15, 2011, 02:55:48 pm »
Witam, od razu powiem, że szukałem odpowiedzi, znalazłem 2 topicki ale mi nie pomogły, o tym dalej.

Problem wygląda tak, zainstalowałem sklep instalki prestashop.pl (PrestaShopPL_1.3.zip), wszystko skonfigurowane ładnie, ale pojawia się problem z logowaniem użytkowników.

Klient może się zarejestrować, przychodzi informacja mailem, ale wygląda na to, że są problemy z ciasteczkami logowania/wylogowania. Jeden tester po kliknięciu wyloguj zostaje zalogowany dopóki nie wyczyści przeglądarki, drugiego natomiast wylogowało od razu, ale przy próbie zalogowania tylko przeładowuje stronę logowania, a nie loguje. Szukając pomocy trafiłem na ten temat. Co prawda nie mam serwera w home.pl tylko hostpark.pl, ale zastosowałem się do tego co użytkownik tam napisał (folder ten z chmodem 777 oraz edycja tools.php), niestety nie pomogło. Dalej - postanowiłem zainstalować świeżą instalkę aktualnej angielskiej wersji, no i ta działała, dopóki nie wrzuciłem tłumaczenia polskiego (export z 1.3). Sprawdzałem też wersję 1.3 PL na innym serwerze (hostmonster), jednemu testerowi działa ok, drugi ma problemy z wylogowaniem, dodatkowo musi odświeżać. Czy jest już jakieś rozwiązanie, albo oddzielne paczki z PL tłumaczeniem?

edit: Osobiście sprawdzałem sam teraz:
Opera : Zaloguje pierwszy raz, po wylogowaniu nie loguje wcale.
Chrome: Działa OK.
Safari: Działa OK.

edit2:
Problem zaczyna występować gdy użytkownik wyloguje się z produktami w koszyku.