wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Niewysłane koszyki, -_-

  • 3 Odpowiedzi
  • 1819 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline 4youreyes.pl

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Niewysłane koszyki, -_-
« dnia: Marzec 17, 2011, 03:38:19 pm »
witam,
jak wiadomo w kazdej branzy trafi sie trudny klient ktoremu to nie da sie nic wytlumaczyc, jeden klient pomimo staran nie potrafi prawidlowo wyslac koszyka i potwierdzic zamowienia...

czy jest mozliwosc wlgądu w niewysłany koszyk tak by oprocz towaru widziec tez wybrane atrybuty oraz czy jest mozliwosc wyslania zamowienia za jegomościa? Niestety nie znalazlem takiej mozliwosci...

*

Offline stoper

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 68
  • 0
Odp: Niewysłane koszyki, -_-
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2011, 04:39:35 pm »
Poszukaj modułu Super User v1.6 (ja mam taką akurat wersje, przez ten moduł logujesz się na dowolnego klienta ze sklepu (nie musisz znać hasała) i idziesz do sklepu tam już jesteś zalogowany na niego widzisz np jego koszyk (taki widok jak ma klient) i np kończysz za niego zamówienie, tez takich talentów paru miałem co nie potrafili dokończyć i robiłem to za nich. Jak nie znajdziesz pisz do mnie na piotr@blanx.sklep.pl to Ci go podeślę.

*

Offline 4youreyes.pl

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: Niewysłane koszyki, -_-
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 18, 2011, 10:23:59 am »
dzieki, dzisiaj poszperam  ;D swoja droga to juz 2gi taki mi sie trafil... a sklep calkiem nowy  ::)

*

Offline Detailer

  • Użytkownik
  • **
  • 28
  • 0
Odp: Niewysłane koszyki, -_-
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 18, 2011, 10:55:46 am »
Przydatna opcja. Wciąż nie każdy potrafi robić zakupy przez internet.
Profesjonalne kosmetyki samochodowe Surf City Grage, Collinite, FinishKare, Lexol