wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

wylogowywanie

  • 0 Odpowiedzi
  • 860 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jedrus

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • P.H.U. Iwona
wylogowywanie
« dnia: Kwiecień 01, 2011, 05:20:58 pm »
Witam po raz kolejni i po raz kolejny z problemem :/
Zainstalowałem w końcu prestashop na serwerze webd.pl, który jak już tu ktoś pisał nie jest najlepszym rozwiązaniem, jednak jeżeli chodzi o mnie sklep musi tu zostać... za dużo zachodu z przegrywaniem wszystkiego na inny serwer, a dodatkowo przywiązanie do tego serwera... ale wracam do tematu...
Jak już wspomniałem zainstalowałem prestashop na serwerze webd'a i pojawił się problem, który jest mocno denerwujący, a mianowicie przy robieniu czegokolwiek, czyli dodawaniu kategorii, produktów, atrybutów i innych cudów w sklepie muszę dane czynności wykonywać po kilka razy bo przy każdej akceptacji danej czynności zostaje wylogowany i muszę się logować ponownie i robić daną czynność od początku i tak nawet po kilka razy z rzędu. Dodam że dostęp do sklepu mam tylko ja, jeszcze nikt poza mną nie ma utworzonego w nim konta, a sam sklep jest wyłączony z powodów jego tworzenia. Czy można temu jakoś zapobiec?
Dodam że zainstalowany skrypt prestashop pochodzi z tego serwisu i jak mi się wyświetla w panelu admina jest to wersja 1.3.1.1
Bardzo proszę o pomoc gdyż bardzo mi zależy na tym żeby ten sklep ukończyć konfigurować w ten weekend i do końca przyszłego zapełnić już w 100% produktami...