wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Jak uruchomić maila .

  • 1 Odpowiedzi
  • 2199 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sara1962

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Jak uruchomić maila .
« dnia: Marzec 23, 2009, 10:22:17 am »
Przepatrzyłem tematy na forum i nigdzie tego nie znalazłem.
Otóż:
Sprawa 1.
Jak zmienić ustawienia emaila i gdzie, ponieważ wyskakuje mi błąd próbując wysłać ze strony wiadomośc np do własciciela strony... Niestety nie moge znaleźć nigdzie opcji zmiany ustawień.
http://www.krakowrtv-sara.pl/cms.php?id_cms=1
Sprawa 2.
Na początku miała to być strona tylko informacyjna o produktach. Kupowanie itd. miało byc dostępne tylko w sklepie na miejscu. Więc skasowało się np panel logowania i takie tam. Teraz mam problem bo nie wiem jak je wgrać od nowa..
Da sie to jakoś łatwo odzyskać? czy nie ma sesnu? i lepiej zainstalowac moduł jeszcze raz?..

Sprawa 3.
W jakich mam grzebać plikach by troszkę pozmieniać kolorystykę strony?
Sprawa 4.
Nie wiem gdzie mam poustawiać opcję aby niektóre produkty ukazywały się jako PROMOCJA..

POZDRAWIAM I CZEKAM NA ODPOWIEDŹ

*

Offline aegir

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 1
Odp: Jak uruchomić maila .
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 24, 2009, 06:59:03 am »
Cytuj
Jak zmienić ustawienia emaila i gdzie, ponieważ wyskakuje mi błąd próbując wysłać ze strony wiadomośc np do własciciela strony... Niestety nie moge znaleźć nigdzie opcji zmiany ustawień.
Panel administracyjny/ustawienia/email
Cytuj
Na początku miała to być strona tylko informacyjna o produktach. Kupowanie itd. miało byc dostępne tylko w sklepie na miejscu. Więc skasowało się np panel logowania i takie tam. Teraz mam problem bo nie wiem jak je wgrać od nowa..
Da sie to jakoś łatwo odzyskać? czy nie ma sesnu? i lepiej zainstalowac moduł jeszcze raz?..
Zainstaluj na nowo moduły w panelu admin.
Cytuj
W jakich mam grzebać plikach by troszkę pozmieniać kolorystykę strony?
global.css /themes/prestashop/css/
Cytuj
Nie wiem gdzie mam poustawiać opcję aby niektóre produkty ukazywały się jako PROMOCJA..
Wejdź do edycji produktu i zmień mu cenę na promocyjną