wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Modul Strona startowa - Edytor tekstowy dla wersji 1.4.1

  • 10 Odpowiedzi
  • 4777 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline snail

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Modul Strona startowa - Edytor tekstowy dla wersji 1.4.1
« dnia: Kwiecień 27, 2011, 09:42:43 pm »
Witam wszystkich.
Kilka dni temu zainstalowałem PrestaShop w wersji 1.4.1 PL. Na samym początku próbowałem zmodyfikować (nie usunąć), moduł Strona startowa - edytor tekstowy v1.6 na stronie startowej. Niestety zaliczając porażkę. Nadmieniam, że próbowałem coś na ten temat znaleźć na forum i informacje, które znalazłem nie pokrywają się z moim przypadkiem.
Mianowicie w panelu administracyjnym- głównej zakładce moduły nie występuje żaden moduł o tytułowej nazwie.
Występuje on (tylko tam go znalazłem) w linku Pozycje w miejscu: Homepage content. Nie można go jednak tam w żaden sposób edytować. Co prawda po prawej stronie widnieje ikona edycji ale po kliknięciu na niej, nie można dokonać żadnych zmian. Jedyna działająca ikona, to ikona kosza - oczywiście umożliwia ona usunięcie modułu.
Nadmienię, że że zmianą zdjęcia telefonów nie ma problemu. Chodzi o zmianę tekstu: INFOLINIA 098...
dalej w następnej linii: Nasi konsultanci... oraz dalej: Lorem ipsum dolor...
Wiem, że cały moduł znajduje się w katalogu modules/editirial. Jednak niczego zawierającego te teksty tam nie znalazłem.
Bardzo proszę o pomoc.

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Modul Strona startowa - Edytor tekstowy dla wersji 1.4.1
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2011, 11:00:38 pm »
Szukaj modułu editorial i naciskasz konfiguruj wtedy sobie wyedytujesz wszsytko.

*

Offline snail

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Odp: Modul Strona startowa - Edytor tekstowy dla wersji 1.4.1
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 28, 2011, 06:00:29 pm »
Cóż, gdyby to było takie proste... W mojej wersji nie mam żadnego modułu o nazwie Editorial. Jak już powiedziałem wyżej, jedynym miejscem, gdzie znajduje się moduł Strona startowa - Edytor tekstowy (Editorial), jest zakładka> moduły, link> pozycje, część> Homepage content. Klikając na napis, nic się nie dzieje, klikając na ikonę edycji po prawej stronie, otwiera się okno o nazwie: "przemieszczanie modułu", w którym to nie są aktywne żadne elementy. A są ich aż trzy: moduł (okienko rozwijanego wyboru), dodaj do (rozwijane) i okienko wyjątki - tym razem puste. I oczywiście żadnej możliwości edycji napisów ze strony głównej. Dawno nie miałem już uczucia bezradności.

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Modul Strona startowa - Edytor tekstowy dla wersji 1.4.1
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2011, 08:29:25 pm »
Niemożliwe bo pracuje na tej samej wersji presty. Wejdź w moduły i w wyszukiwarke wpisz editorial

*

Offline snail

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Odp: Modul Strona startowa - Edytor tekstowy dla wersji 1.4.1
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 28, 2011, 10:17:59 pm »
Kocham rzeczy niemożliwe. Ale niestety są one prawdziwe.
U mnie wyszukiwarka występuje tylko w linku (oczywiście mówimy cały czas o zakładce "moduły") "moduły i skórki". Wpisałem tam hasło "Editorial" ale niestety w wariancie bezpłatne wyskoczyło dokładnie zero możliwości. Z pełnym szacunkiem ale na razie błądzimy po omacku. Zaczynam się zastanawiać czy czasami nie wystąpił jakiś błąd podczas instalacji.

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Modul Strona startowa - Edytor tekstowy dla wersji 1.4.1
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 28, 2011, 11:50:25 pm »
Nie. Chcesz zmeini ć tekst na stronie a nie szukasz dodatku który chcesz kupić. Żeby wyedytować to co chcesz to jest w: Moduły i tu w wyszukiwarce modułów wpisz Editorial a znajduje się on w Funkcjonalność sklepu.

*

Offline snail

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Odp: Modul Strona startowa - Edytor tekstowy dla wersji 1.4.1
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 29, 2011, 02:21:05 pm »
Czy dobrze zrozumiałem? By zmienić coś na stronie głównej w module "Strona startowa - Edytor tekstowy", muszę ten moduł do zmiany (edycji) kupić?

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Modul Strona startowa - Edytor tekstowy dla wersji 1.4.1
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 29, 2011, 04:01:56 pm »
Nie nie musisz kupić. Musisz go znależć u siebie w modułach. Gdzie? Powiedziałem w poprzednim poście.

*

Offline snail

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Odp: Modul Strona startowa - Edytor tekstowy dla wersji 1.4.1
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 29, 2011, 09:27:27 pm »
Dzięki za cierpliwość ale w zestawieniu "funkcjonalność sklepu" nie mam żadnego elementu o nazwie"Enditorial". Na dowód tego zamieszczam zrzut ekranu. Mam bowiem uczucie, że rozmawiamy o dwóch różnych rzeczach. http://www.bastl.cba.pl/a/zrzut.jpg
(Jeżeli link nie zadziała, przeklej go proszę do przeglądarki)

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Modul Strona startowa - Edytor tekstowy dla wersji 1.4.1
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 29, 2011, 10:10:26 pm »
Co masz w rozwijanym menu ponizej wyszukiwarki modułów. musisz mieć  zainstalwoane i odinstalowane i filtruj. Czego nei czytasz ze zrozumieniem. Pisałem wpisz w wyszukiwarce modułów editorial i odrazu ci pokaże ten edytor. Z tego co widze wyświeliłeś tylko moduły odinstalowane a musisz mieć zainstalowane. Dlatego nie widzisz tego modułu.

*

Offline snail

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Odp: Modul Strona startowa - Edytor tekstowy dla wersji 1.4.1
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 30, 2011, 12:58:23 pm »
No wreszcie! Wiem - zrobiłem z siebie głupka. Ale niekiedy warto się wygłupić by potem zaliczyć (być może) parę chwil blasku. Bardzo dziękuję za cierpliwość i pomoc.
Pozdrawiam