wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Czy ma ktoś działający moduł platnosci.pl dla presty 1.4 ??

  • 6 Odpowiedzi
  • 2101 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Razloo

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Czy ma ktoś działający moduł platnosci.pl dla presty 1.4 ??
« dnia: Kwiecień 28, 2011, 08:31:40 am »
Witam.

czy ma ktoś działający moduł platnosci.pl dla presty 1.4 ?? bo ten co jest zintegrowany z prestą w wersji polskiej mi niestety nie działa  :(

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Czy ma ktoś działający moduł platnosci.pl dla presty 1.4 ??
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 28, 2011, 08:51:11 am »
jest na
www.prestahelp.com - testowałem
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline Razloo

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Odp: Czy ma ktoś działający moduł platnosci.pl dla presty 1.4 ??
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 28, 2011, 09:02:12 am »
Fajna reklama :) Ale dziekuję za płatny.. poczekam aż ktoś rozwiąże problem bez wyciągania ręki po sake :)

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Czy ma ktoś działający moduł platnosci.pl dla presty 1.4 ??
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2011, 09:40:03 am »
Witam.

czy ma ktoś działający moduł platnosci.pl dla presty 1.4 ?? bo ten co jest zintegrowany z prestą w wersji polskiej mi niestety nie działa  :(

Nie działa tzn. Jak nie działa?

*

Offline Razloo

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Odp: Czy ma ktoś działający moduł platnosci.pl dla presty 1.4 ??
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 28, 2011, 10:16:29 am »
Otóż w prescie 1.4.1 pl jest już moduł platnoscipl v0.3 po skonfigurowaniu z danymi ze swojego konta na platnosci.pl, kiedy chce zaplacić za pomocą płatnosci.pl przenosi mnie na pustą podstronę. adres wskazuje na plik /modules/platnoscipl/payment.php, a na stronie widzę tylko boxy z lewej strony i to co w headerze... Jakieś pomysły ??

*

Offline morgoth.evil

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: Czy ma ktoś działający moduł platnosci.pl dla presty 1.4 ??
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 29, 2011, 03:59:44 pm »
Otóż w prescie 1.4.1 pl jest już moduł platnoscipl v0.3 po skonfigurowaniu z danymi ze swojego konta na platnosci.pl, kiedy chce zaplacić za pomocą płatnosci.pl przenosi mnie na pustą podstronę. adres wskazuje na plik /modules/platnoscipl/payment.php, a na stronie widzę tylko boxy z lewej strony i to co w headerze... Jakieś pomysły ??

Jest błąd w smartach płatnosci:

"/modules/platnoscipl/platnosci-form.tpl"  on line 2 "{include file=$tpl_dir./breadcrumb.tpl}"  - Unexpected "/", expected one of: "{" , "$" , "identifier" , INTEGER' in /tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatecompilerbase.php:431\nStack trace:\n#0 /tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templateparser.php(2855): Smarty_Internal_TemplateCompilerBase->trigger_template_error()\n#1 /tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templateparser.php(2920): Smarty_Internal_Templateparser->yy_syntax_error(37, '/')\n#2 /tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_smartytemplatecompiler.php(51): Smarty_Internal_Templateparser->doParse(37, '/')\n#3 /tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatecompilerbase.php(82): Smarty_Internal_SmartyTemplateCompiler->doCompile('{capture name=p...')\n#4 /tools/smarty in /tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatecompilerbase.php on line 431, referer:
Pewnie dlatego, że 1.4 używa nowszej wersji smartów.

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Czy ma ktoś działający moduł platnosci.pl dla presty 1.4 ??
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 01, 2011, 01:24:55 am »
Błąd naprawiono w prestashop na svn w rev. 193.