wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

www.swiatelblask.pl sklep testowy

  • 4 Odpowiedzi
  • 3992 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline aegir

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 1
www.swiatelblask.pl sklep testowy
« dnia: Kwiecień 05, 2009, 09:05:18 pm »
Witam, zapraszam do oglądnięcia sklepu na Prestashopie www.swiatelblask.pl. Zaimplementowałem konto gościa, które umożliwia robienie zakupów bez zakładania konta /troche to naciągane bo konto tak na prawdę samo się zakłada/. Proszę o uwagi odnośnie działania/wyglądu sklepiku, wszystko jest w fazie projektowania i testów.

*

Offline piotrekKSC

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: www.swiatelblask.pl sklep testowy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2009, 01:19:34 am »
Cytuj
Zaimplementowałem konto gościa, które umożliwia robienie zakupów bez zakładania konta /troche to naciągane bo konto tak na prawdę samo się zakłada/.
Trochę bardzo, ale nie znający się Kowalski nie zauważy większej różnicy ;).

Cytuj
Proszę o uwagi odnośnie działania/wyglądu sklepiku

Działanie wydaje się być w porządku. Jednak czy nie lepiej byłoby przejść na "przyjazne URL'e"?

A co do wyglądu to mimo, że nie jestem graficznym człowiekiem i sam z siebie nic fajnego nie stworzę, to Twój layout nie powala na kolana... Jednak PLUS za próbę dostosowania do własnych potrzeb!

*

Offline aegir

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 1
Odp: www.swiatelblask.pl sklep testowy
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 14, 2009, 07:42:13 am »
Cytuj
Działanie wydaje się być w porządku. Jednak czy nie lepiej byłoby przejść na "przyjazne URL'e"?
Zastanawiam się tylko, czy to jest bezpieczne. Na wielu forach spotkałem się z opinią, że generalnie dobrze to wyłączyć (allow_url_fopen-wyłącza możliwość automatycznego otwierania przez aplikacje PHP plików umieszczonych na zdalnych serwerach; wykorzystywana w wielu atakach na aplikacje PHP, dlatego należy ją wyłaczyć). Zastanawiam się nad tym, trochę mi też szkoda tych zainteksowanych podstron przez google;-)
edit:
włączyłem ;D
można jakoś kontrolować te numerki przed nazwą kategorii?

*

Offline piotrekKSC

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: www.swiatelblask.pl sklep testowy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 14, 2009, 12:51:09 pm »
Cytuj
można jakoś kontrolować te numerki przed nazwą kategorii?

To są numery ID produktów, kategorii, cms itd. Jedyne co możesz kontrolować to ich wartość.

*

Offline aegir

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 1
Odp: www.swiatelblask.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 26, 2009, 06:39:37 am »
Zmiana adresu sklepu na http://www.lampownia.pl/. Zapraszam do oglądania lamp ;D