wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Dodanie artykułów do magazynu

  • 8 Odpowiedzi
  • 2895 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mister1977

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dodanie artykułów do magazynu
« dnia: Czerwiec 08, 2011, 11:40:06 pm »
Drugie pytanie (sorki) - jak coś dodać do magazynu? Na mojej stronie wszystko jest jak produkt niedostępny, a w zakładce magazyn nie ma czegoś takiego jak dodaj produkty. Lub może inaczej - przycisk "dodaj do koszyka" jest nieaktywny.
Pozdr. M.

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Dodanie artykułów do magazynu
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2011, 11:50:39 pm »
Admin -> Katalog -> Edytujesz dany produkt i tam ustaiasz ilość produktu dostępnego. Jeżeli korzystasz z kombinacji atrybutów wtedy ta opcja będzie nieaktywna. Wtedy musisz edytować stan magazynowy w zakładce menu "Kombinacje atrybutów"

*

Offline mister1977

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dodanie artykułów do magazynu
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2011, 12:00:53 am »
Admin -> Katalog -> Edytujesz dany produkt i tam ustaiasz ilość produktu dostępnego.

Sorki ale nie widzę takiej opcji

Jeżeli korzystasz z kombinacji atrybutów wtedy ta opcja będzie nieaktywna. Wtedy musisz edytować stan magazynowy w zakładce menu "Kombinacje atrybutów"

Nie korzystam z kombinacji atrybutów
Pozdr. M.

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Dodanie artykułów do magazynu
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 09, 2011, 12:03:47 am »
Sorki ale nie widzę takiej opcji

Nie korzystam z kombinacji atrybutów

Jakiej opcji nie widzisz edycji produktów? Jeżeli o to chodzi to klikasz na nazwie produktu lub po prawej przy produkcie masz ikonke takiej kartki z ołówkiem i tam klikasz.  edycji produktu jak nie korzystasz z atrybutów masz takie coś Ilość w magazynie: i tam ustawiasz ilość.

*

Offline mister1977

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dodanie artykułów do magazynu
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 09, 2011, 12:08:06 am »
Nie widzę ilości większej od zera danego artykułu jak edytuję produkt. W zakładce info mam: Ilość w magazynie: 0 i ta liczba jest niemożliwa do dalszej edycji.
Pozdr. M.

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Dodanie artykułów do magazynu
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 09, 2011, 12:09:14 am »
Nie widzę ilości większej od zera danego artykułu jak edytuję produkt. W zakładce info mam: Ilość w magazynie: 0 i ta liczba jest niemożliwa do dalszej edycji.

To musisz zobaczyć edycje atrybutów bo coś ci chyba się zle dodało i z atrybutami masz.

*

Offline mister1977

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dodanie artykułów do magazynu
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 09, 2011, 12:19:00 am »
Już chyba wiem. Czy dodając produkt w polu "stan początkowy" muszę wpisać jakąś wartość? Utworzyłem produkty w sklepie i to pole zostawiłem ustawione domyślnie przez system na 0.
Pozdr. M.

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Dodanie artykułów do magazynu
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 09, 2011, 12:20:38 am »
Już chyba wiem. Czy dodając produkt w polu "stan początkowy" muszę wpisać jakąś wartość? Utworzyłem produkty w sklepie i to pole zostawiłem ustawione domyślnie przez system na 0.

Zeby można było robić zakupy musi być przynajmniej 1.

*

Offline mister1977

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dodanie artykułów do magazynu
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 09, 2011, 12:24:09 am »
A nie mając stanów magazynowych, skupiając się na bieżących dostawach, aby produkty były zawsze dostępne to jest jakaś max wartość?
Pozdr. M.