wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Parę podstawowych problemów

  • 2 Odpowiedzi
  • 1567 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline qbaaa3

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
Parę podstawowych problemów
« dnia: Czerwiec 10, 2011, 12:28:13 pm »
Witam. Na początek: To mój sklep: www.sklep.bartniktwr.pl, a oto moje problemy:
1. Klikamy w kategorię "ochrona roślin" - co zrobić, żeby na stronie tej kategorii nie pojawiało się "There are no products." i ja tam wrzuciłem białe tło zamiast zdjęcia, jak usunąć całkiem to zdjęcie? żeby były same podkategorie
2. Jak powiększyć napisy w bloku kategorie? w css zmieniałem, ale nic się nie zmienia... Można ewentualnie tam wrzucić zdjęcie?
3. Jak ustawić, żeby koszt dostawy nie pojawiał się odrazu tylko w podsumowaniu samym? a nie w tym koszu?

Pozdrawiam, liczę na odpowiedź choćby na jedno pytanie :)

*

Offline vitoria

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
    • sklep
Odp: Parę podstawowych problemów
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2011, 08:04:12 pm »
wielkość trzcionki: próbowałeś global.css wiersz ok. 1329  linijka> font - size:xx px

*

Offline tomi

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 61
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Projektowanie stron
Odp: Parę podstawowych problemów
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2011, 10:37:31 pm »
1 jesli wrzuciles biale tlo jako zdjecie to ono pojawia sie - usun je i subcategorie podejda do gory.
Zeby usunac napis There are no products to trzeba w pliku chyba category.tpl (nie pamietam teraz a nie mam mozliwosci sprawdzenia chwilowo) usunac to ewentualnie w tlumaczeniach wpisac spacje.

2.Mozna wrzucic zdjecie - przerobka tpl i css lub dodatkowy modul. Powiekszanie napisow to w css ale musisz miec ustawione (jesli prestashop 1.4) Ustawienia -> optymalizacja -> wymus kompilacje - tak i Korzystac z cache - nie

3. w pliku tpl w folderze blockcart.

Pozdrawiam