wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Polecane produkty na stronie głównej v0.91 - Brak polecanych produktów

  • 3 Odpowiedzi
  • 5537 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline websafe

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Witam ponownie.

Tym razem chodzi o moduł Polecane produkty na stronie głównej v0.91. Moduł jest włączony i są różne dziwne objawy. Przykładowo - jesli ustawię w konfiguracji "ostatnio dodane najpierw" to widzę na głównej tekst:

"Brak polecanych produktów"

Jeśli ustawię tam "Losowo", to w ogóle robi się jazda i na głównej wyskakuje coś takiego:

"Warning: shuffle() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home/x/y/z/public_html/modules/homefeatured/homefeatured.php on line 134

Warning: array_splice() [function.array-splice]: The first argument should be an array in /home/x/y/z/public_html/modules/homefeatured/homefeatured.php on line 135"


Jeśli ustawię "Cena malejąco" to znowu na głównej widać tylko:

"Brak polecanych produktów"


Czy polecane produkty trzeba jakoś zaznaczyć w katalogu poduktów? Skąd PrestaShop wie, które mają być polecane? Bo się tego nie mogę doszukać w panelu...

Dzięki z góry za wszelkie sugestie.


Dokładnie ten sam problem mam z karuzelą produktów flash, też nie ma żadnej karuzeli, więc myślę, ze problem ma wspólne źródło...


*

Offline websafe

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Polecane produkty na stronie głównej v0.91 - Brak polecanych produktów
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2009, 04:18:01 pm »
Ok, przepraszam za "zaśmiecanie" forum, ale nie znalazłem początkowo nic na ten temat, a teraz lepiej poszperałem i już rozumiem, że aby topwar pokazał się w polecanych, musi zostać dodany do kategorii główna  :-) Może komuś to pomoże :-)

*

Offline opioom

  • Użytkownik
  • **
  • 40
  • 0
Odp: Polecane produkty na stronie głównej v0.91 - Brak polecanych produktów
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2009, 12:59:14 pm »
Ok, dzięki wielkie, mi pomogło.

*

Offline SpaceRNR

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Polecane produkty na stronie głównej v0.91 - Brak polecanych produktów
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 09, 2010, 04:28:19 pm »
Jak to dobrze, że jednak piszecie odpowiedzi na własne pytania   :)
Mnie też pomogło. Dzięki!