wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Dziwny błąd podczas uaktualnienia z 1.3.1.1 PL do 1.4.3.0 PL

  • 0 Odpowiedzi
  • 4960 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline nitev1

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Dziwny błąd podczas uaktualnienia z 1.3.1.1 PL do 1.4.3.0 PL
« dnia: Lipiec 02, 2011, 12:18:43 pm »
Wykonałem wszystkie elementy z instrukcji "upgrade", kopie całego sklepu, bazy danych, wrzuciłem pliki z mojego sklepu do świeżego 1.4.3.0 tak jak zalecają. Wrzucam na serwer, wchodzę w install i pojawiło się coś takiego


Cytuj
Warning: include_once(/home/vftp/checkpoint.lodz.pl-checkpoint/www/online/install/classes/ToolsInstall.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/vftp/checkpoint.lodz.pl-checkpoint/www/online/install/index.php on line 58

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/vftp/checkpoint.lodz.pl-checkpoint/www/online/install/classes/ToolsInstall.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php5:/usr/share/php:/usr/share/php/smarty') in /home/vftp/checkpoint.lodz.pl-checkpoint/www/online/install/index.php on line 58


Warning: include_once(/home/vftp/checkpoint.lodz.pl-checkpoint/www/online/install/classes/GetVersionFromDb.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/vftp/checkpoint.lodz.pl-checkpoint/www/online/install/index.php on line 59

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/vftp/checkpoint.lodz.pl-checkpoint/www/online/install/classes/GetVersionFromDb.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php5:/usr/share/php:/usr/share/php/smarty') in /home/vftp/checkpoint.lodz.pl-checkpoint/www/online/install/index.php on line 59

Fatal error: Class 'ToolsInstall' not found in /home/vftp/checkpoint.lodz.pl-checkpoint/www/online/install/index.php on line 65