wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problemy z indexem

  • 6 Odpowiedzi
  • 2156 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline batexior

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Problemy z indexem
« dnia: Lipiec 13, 2011, 10:39:38 am »
Nie wiem gdzie to dopisać. Postanowiłem tutaj bo działa tylko kwestia konfiguracji jakiejś.

W każdym razie mam taki błąd, że jak wpisuje w szukaj np. lexmark to mi wyskakuje że drzewko katalogów jest w samsungu. A w katalogu samsung nie ma nic takiego. Jak sprawdzałem plik XML dla nokauta to też jest źle.
Ale jak pójdę po katalogach to w katalogach nic takiego nie ma. Sprawdzałem w zakladce gdzie dodaje sie kategorie i produkty (w panelu admina) czy tam gdzieś nie ma napisane jakiegoś odwołania, powiązania ale nie widziałem.
Dodam jeszcze ważną rzecz, że kopiowałem sklep (oczywiście bazę danych mam nową) na inną domenę i tamto wygląda tak jak by nie wczytał nowego katalogu (drzewka katalogów i produktów) do indexu.
A wyłączyłem też ten katalog z wyświetlania się na stronie bo myslalem że moze nie bedzie go używał ale nic z tego. Pomyślałem o skasowaniu i sprawdzeniu co sie stanie tylko nie wiem jak backup powinnem wykonać? skopiować baze danych? to wystarczy a później jak coś to zamienić.
Tak siedze od 3 dni i się zastanawiam może w jakimś pliku tekstowym lub w bazie danych...??

Czyściłem już smarty, milion razy przebudowałem index, wyłączałem, włączałem cache ajax-a także.

Miał ktoś może kiedyś podobny problem.

*

Prestabook_pl

  • Gość
Odp: Problemy z indexem
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 13, 2011, 11:30:42 am »
//A może podasz link do sklepu?

*

Offline batexior

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Problemy z indexem
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2011, 11:43:24 am »

*

Prestabook_pl

  • Gość
Odp: Problemy z indexem
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2011, 11:52:23 am »
Zapoznaj się z tym tematem

*

Offline batexior

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Problemy z indexem
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 13, 2011, 12:16:09 pm »
hehehe :) super dziękuje. Faktycznie. Jak zawsze, szukam, szukam a okazuje się, że to jakaś najprostsza rzecz. ufff, z jednej strony na szczęście, że mogę to sam wykonać. Dziękuję bardzo.

Tylko zastanawiam się czy jest jakaś metoda teraz abym nie musiał wchodzić do każdego produktu i zmieniać tego bo jest tego sporo?? może jest jakiś moduł aby zmieniać przedmioty masowo??

Pozdrawiam

*

Offline batexior

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Problemy z indexem
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 13, 2011, 05:06:10 pm »
a co do masówki i zmieniania to nie dokładnie tak może jak bym chciał ale napewno mi ułatwi prace i na mojej prescie 1.3 to działa. Jakoś "massupdate" mi dobrze nie działało ale znalazłem coś takiego jak productlist :) może komuś się przyda :)
pozdrawiam

*

Offline selin_pl

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
Odp: Problemy z indexem
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 14, 2011, 02:12:13 pm »
tak apropo nie pisze sie:

W trosce o środowisko dla naszych klientów mamy propozycje utylizacji złużytych tuszów, tonerów.

tylko

W trosce o środowisko dla naszych klientów mamy propozycje utylizacji zużytych tuszów, tonerów.

Tak w trosce o poprawna polszczyzne