wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Niewidoczność produtku po zakupie ostatniej sztuki

  • 5 Odpowiedzi
  • 2095 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline 60

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Niewidoczność produtku po zakupie ostatniej sztuki
« dnia: Lipiec 14, 2011, 08:46:26 am »
Witam,
gdzie mogę ustawić, aby po zakupie ostatniego produktu dostępnego w sklepie zniknął on z ofert sklepu?

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Niewidoczność produtku po zakupie ostatniej sztuki
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 14, 2011, 09:00:17 am »
takiej opcji niema w sklepie jest tylko opcja że możesz wyłączyć możliwość zakupu, oraz dać użytkownikowi miejsce na właśnie swojego e-maila w produkcie aby został on poinformowany o tym jak produkt pojawi się na stanie.
Taką opcje co ty chcesz trzeba było by dopisać.
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline ksyt

  • Użytkownik
  • **
  • 32
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Niewidoczność produtku po zakupie ostatniej sztuki
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2011, 09:48:28 am »
Teoretycznie dałoby radę to zrobić.
Musiałbyś w plikach product-list.tpl i ewentualnie jeżeli masz włączone kategorie produktu to w productscategory.tpl dać warunek dla classy blocku.
W pliku product-list.tpl zamiast.
<li class="ajax_block_product {if $smarty.foreach.products.first}first_item{elseif $smarty.foreach.products.last}last_item{/if} {if $smarty.foreach.products.index % 2}alternate_item{else}item{/if} clearfix">zrobić:
{if ($product.quantity == 0)}<li class="disable_ajax_block_product {if $smarty.foreach.products.first}first_item{elseif $smarty.foreach.products.last}last_item{/if} {if $smarty.foreach.products.index % 2}alternate_item{else}item{/if} clearfix">{/if}
{if ($product.quantity > 0)}<li class="ajax_block_product {if $smarty.foreach.products.first}first_item{elseif $smarty.foreach.products.last}last_item{/if} {if $smarty.foreach.products.index % 2}alternate_item{else}item{/if} clearfix">{/if}
i dla class z disable dać w css display: none.
Nie sprawdzałem ale powinno działać.
Podobnie zrobić z productscategory.tpl i produkt powinien być niewidoczny dla klientów.
Chyba że masz moduł następny poprzedni produkt na karcie produktów taki jak u mnie http://budowlany24h.pl/delicate-touch/143-delicate-beige-30x50.html to zawsze ktoś może przewijając zobaczyć produkt.

*

Offline 60

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Niewidoczność produtku po zakupie ostatniej sztuki
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 14, 2011, 12:02:03 pm »
Myślałem, że to jest podstawowa funkcjonalność sklepu, że po zakupie ostatniej sztuki mogę wybrać czy ma się ona wyświetlać w sklepie  z informacją o dostawie czy ma po prostu zniknąć. No nic trzeba będzie ręcznie wyłączyć wyświetlanie.

*

Offline d4b

  • Tubylec
  • ****
  • 122
  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
    • tworzenie stron
  • Status: forum
Odp: Niewidoczność produtku po zakupie ostatniej sztuki
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 14, 2011, 02:20:04 pm »
A dlaczego chcesz wyłączać wyświetlanie produktu, klient jak jest zainteresowany to zamówi i zaczeka. A jak nie znajdzie pójdzie do konkurencji.
Remember to brush your teeth !
tworzenie stron w rozsądnej cenie oraz biuro rachunkowe poznań

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Niewidoczność produtku po zakupie ostatniej sztuki
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 14, 2011, 02:32:35 pm »
A dlaczego chcesz wyłączać wyświetlanie produktu, klient jak jest zainteresowany to zamówi i zaczeka. A jak nie znajdzie pójdzie do konkurencji.
zgadzam się z przed mówcą !!!
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com