wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z modułem Platnosc przy odbiorze z doplata v1.0 - zainstalowany i nieakt

  • 0 Odpowiedzi
  • 1206 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline supek_ks

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Witam
Zauważyłem problem z modułem Platnosc przy odbiorze z doplata v1.0. Moduł jest zainstalowany i do dnia wczorajszego działał normalnie, dziś grzebałem trochę w panelu sterowania ale tylko przy ograniczeniach dla kupujących z innych krajów i formach wysyłki. Przy czym przy formach wysyłki dopisywałem tylko pewne informacje, nic nie zmianiałemw samej strukturze. Po tych zmianach zauważyłem, że przy składaniu zamówienia nie ma opcji wysyłki za pobraniem. Jeszcze raz posprawdzalem te miejsca w których dokonywałem zmian, ale nie widzę nigdzie sytuacji, która mogłaby spowodować nieaktywność tej funkcji. Nie próbowałem odinstalowywać modułu i ponownie go instalować, bo były dokonywane w nim zmiany aby dla poczty i kuriera dopisywać różną kwotę za pobranie i nie jestem pewien czy po odinstalowaniu zostaną one zachowane.
Proszę o jakieś sugestie gdzie mogłem popełnić błąd i wyłączyć moduł lub dlaczego moduł mógł się wyłączyć sam.