wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

www.biubiu.pl

  • 3 Odpowiedzi
  • 3106 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline charm

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
  • Płeć: Kobieta
www.biubiu.pl
« dnia: Maj 21, 2009, 04:59:10 pm »
Sklep z ubraniami dla kobiet, które nie chcą dostosować się do "standardowej" rozmiarówki (np mają ciut większy biust, itp)

www.biubiu.pl

Sklep jest nadal w fazie testów, jak skończymy tłumaczyć będzie wersja angielska.
Na razie każdy kolor jest dodany osobno, ale to pomysł właścicielki, żeby robić "sztuczny tłum" nim będzie więcej ubrań (to modele autorskie, projektu właścicielki sklepu, kolejne modele w fazie prototypów, część na szwalni, itp).

Grafika jest robiona przeze mnie (choć będzie kolejna wersja ;) )

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: www.biubiu.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 30, 2009, 10:14:44 am »
jak na sklep dla biusciastych to nieco smutny, a modelka wesoła ;)

jakoś trzeba to rozweselić, więcej kolorków, itd ...

podoba mi sie gora - moze trzeba isc w klimat XIX wieku i takiej secesyjnej mody? - albo dalej w kobiety Rubensa ...

i forum juz zupelnie nie trzyma sie "kupy" :) postaraj sie zlozyc to w calosc - jeden spojny wizerunek
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline charm

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: www.biubiu.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 30, 2009, 10:20:15 am »
Niestety wygląd to zupełnie nie mój wybór - właścicielka chciała kilkanaście różnych wersji kolorystycznych (tzn jak była jedna, to stwierdzała, że chce inną...)
Aktualnie próbuję od niej dowiedzieć się, jak wg niej to powinno wyglądać (bo najkonkretniejsze informacje jakie można zazwyczaj uzyskać, to "nie podoba mi się", albo "chcę żeby było inaczej", bez uściślenia już, jak ma być ;-) )

Powstaje nowa wersja, dwukolumnowa, z nieco innym układem, ciekawe, co właścicielka sklepu powie na nią ;-)

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: www.biubiu.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 30, 2009, 10:47:42 am »
hmmm - ja z takimi klientami robie tak:

- szukam kilku sklepow z branzy o specyfikacji odpowiadajacej klientowi
- pokazuje mu te sklepy
- ustalam z nim ktore elementy w ktorych sklepach mu najbardziej odpowiadają i jakie zmiany trzeba wprowadzić żeby uzyskać spodziewany przez niego efekt
- ustalam kolorystyke, i caly brend

i dopiero potem robie grafike
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-