wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

"przypomnienie hasła" nie działa

  • 2 Odpowiedzi
  • 3426 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline cheatoss

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
"przypomnienie hasła" nie działa
« dnia: Maj 31, 2009, 01:55:06 pm »
Witam!

Po kilku dniach walk z instalacja na home.pl wydawalo mi sie ze juz wszystko bedzie ok.

Do czasu... Uzytkownik korzystajacy z funkcji "przypomnienia hasla" nie otrzymuje emaila. To samo dla smtp i funkcji Php Mail(). Sprawa tymbardziej dziwna, ze maile normalnie sa wysylane (dostalem na przyklad maila powitalnego w sklepie). Teraz szybko zlozylem zamowienie i z tego co widze tez zadnego maila klient nie dostal...

Wracajac do przypomnienia hasla. Samo resetowanie dziala, gdyz po nim nie mozna juz zalogowac sie uzywajac starego hasla. Zadnych bledow na stronie nie widac, PS oznajmia iz nowe haslo zostalo wyslane mailem. Jednak niczego nie dostaje, ktos mial moze podobny problem?

dzieki i pozdrawiam.

*

Offline cheatoss

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: "przypomnienie hasła" nie działa
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2009, 10:28:52 pm »
nowy trop:
przy wysylaniu "wiadomosci do klienta" ze szczegolow zamowienia (to chyba komentarz do zamowienia sie nazywa) presta mowi mi ze wystapil blad podczas wysylania emaila do klienta... i tylko tyle...


*

Offline koshin

  • Użytkownik
  • **
  • 29
  • 0
    • Koshin.info
Odp: "przypomnienie hasła" nie działa
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2010, 11:27:54 am »
Nie wiem czy to komuś jeszcze potrzebne.
Miałem taki sam problem z wysyłaniem wiadomości do klienta.

w pliku AdminOrders.php (tabs)

w linijce 164 dokonałem zmian na:

if (Mail::Send(intval($order->id_lang), 'order_merchant_comment', $title, $varsTpl, $customer->email, $customer->firstname.' '.$customer->lastname))
{
Tools::redirectAdmin($currentIndex.'&id_order='.$id_order.'&vieworder&conf=11'.'&token='.$this->token);
}
else
{
continue;
}

czyli dodałem nawiasy klamrowe i warunek else z continue - efekt - komunikat o błędzie się nie pojawia, a maile dochodzą poprawnie.