wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Błąd podczas aktualizacji 1.3.7.0 -> 1.4.4.0

  • 1 Odpowiedzi
  • 4676 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline emilb00

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Światło Białystok
Błąd podczas aktualizacji 1.3.7.0 -> 1.4.4.0
« dnia: Sierpień 25, 2011, 08:41:27 am »
Witam,

Otóż napotkałem na poważny problem i za żadne licho nie mogę sobie z nim poradzić. Do rzeczy, posiadam sklep postawiony na pierwotnie na preście 1.3.1.1. Nadszedł dzień w którym zdecydowałem się zaktualizować przestarzały już silnik do najnowszego. Wykonałem backup wszystkich plików oraz bazy danych. Postawiłem serwer XAMPP na komputerze lokalnym i uruchomiłem na nim kopie swojej strony. Ściągnąłem paczkę z strony polskiego supportu. Rozpakowałem nadpisałem pliki i uruchomiłem instalator. Pierwsze podejście do aktualizacji zakończyło się niepowodzeniem. Początkowo myślałem że przejście z 1.3.1.1 bezpośrednio do 1.4.4.0 jest zbyt dużym skokiem więc, zacząłem od początku z tym że zaktualizowałem na początku sklep z 1.3.1.1 do 1.3.7.0, a dopiero potem kontynuowałem aktualizację do 1.4.4.0. Niestety znów ten sam błąd. Przejrzałem plik log i rozwiązałem problemy.  Przywróciłem na nowo oryginalne pliki(te z przed aktualizacji) oraz przywróciłem bazę danych(z przed aktualizacji), nadpisałem znów pliki i rozpocząłem na nowo aktualizację. Niestety nadal podczas aktualizacji występuje błąd z ta różnicą że instalator nie tworzy już pliku log z instalacji.

Ktoś może napotkał taki problem, a nawet go rozwiązał. Proszę o pomoc.

*

Offline emilb00

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Światło Białystok
Odp: Błąd podczas aktualizacji 1.3.7.0 -> 1.4.4.0
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 25, 2011, 11:17:19 am »
Witam ponownie,

Otóż brnąc w błędach podczas aktualizacji instalator zdecydował się jednak wygenerować log. Jako wcześniejsze błędy były łatwe do rozwiązania bo były opisane to tym nie wiem nic.

Oto zrzut z log'a.
*ERROR*    2011/08/25 - 08:45:42: PHP error: /* PHP:cms_block(); */

*ERROR*    2011/08/25 - 08:45:42:

Ktoś może zna lekarstwo ?