wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

polska 1.4.4.1 z svn ma rozwalony layout na stronach produktu

  • 18 Odpowiedzi
  • 3274 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline gabrysia

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
Odp: polska 1.4.4.1 z svn ma rozwalony layout na stronach produktu
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 31, 2011, 10:22:20 pm »
@qado: pisales o problemie?! no co Ty, na ang forge'u tez pisali, ja tez pisalam i inni tez pisali....  ale przeciez wg poniektorych tutaj problem nie istnieje  ;D

@chemar: robisz dobra robote przy rozwoju polskiej presty, szacunek, ale wiesz co, masz racje, dyskusja z jakiegos powodu jest bezsensowna.... napisalam cala wykladnie, napisalam jak na polskiej (i angielskiej) prescie replikowac blad, podlinkowalam z ang forga ticket w ktorym bug jest oficjalnie potwierdzony, podalam plik css w ktorym jest zbedny znak powodujacy zle parsowanie css, oczywiste jest ze bug jest 'przeniesiony' z wersji ang do pl bo ten plik wystepuje w wersji pl w oryginale i bez zmian.... a ty dalej swoje? prosze cie, przestan walic glowa w mur bo w tym momencie to sie juz osmieszasz.

presta team potwierdza bug w kodzie ale ty uparcie twierdzisz ze 'wiesz swoje', znaczy sie ze co.... idioci, tak??

a moze tak po prostu laskawie klikniesz TUTAJ:
http://forge.prestashop.com/browse/PSCFI-2895


*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: polska 1.4.4.1 z svn ma rozwalony layout na stronach produktu
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 01, 2011, 12:35:23 am »
@gabrysia: ostatni raz pisze w tym poscie i juz wiecej nie wrac am do tematu. Twierdzisz ze nie testowalem owszem testowalem na trzech serwerach dwa zdalne i jeden lokalny i na zdalnych serwerach ten blad na tych samych wersjach presty mi nie wystapil natomiast na lokalnym wystapil i do nawet przy nie wlaczonym css dla cssi to pisalem wczesniej ze problem jest ale nie zawsze a ty mi caly czas wpierasz ze ja uwazam ze nie ma bledu napisalem wczesniej ze potwierdzam blad jednak nie wystepuje zawsze. W moim przypadku wystapil mi tylko na jednym serwerze localhoscie natomiast na zdalnym nie mialem tego co pokazalem Ci we wczesniejszym poscie. Moze u ciebei wystapil na kazdym twoim serwerze nie wiem jednak sama mozesz zobaczyc ze tu http://prestashop-help.pl/prestashop nie wystapil mi ten blad a jest zainstalowana wersja rev 346. Potwierdzam takze ze wystepuje ten blad na zdalnych serwerach jak wlacze css dla css.
Dobra nei ma sensu sie rozwodzic blad na forge jest i developerzy poprawia jak tylko poprawka bedzie wdrozona ukaze sie takze u nas.

Sorry ale tak naprawde jestem sam przy rozwoju tej wersji i nie ze wszystkim wyrabiam staram sie byc na bierzaco z oryginalem jednak wiesz co jedna osoba moze zrobic a w miedzyczasie pracuje takze nad 1.5.x zeby wydac PL wersje rownoczesnie z EN wersja wiec prosze wybaczcie jezeli jakies bledy wtykami itp i troche zrozumienia.

*

Offline gabrysia

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
Odp: polska 1.4.4.1 z svn ma rozwalony layout na stronach produktu
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 01, 2011, 12:55:55 am »
jasne chemar, tak jak pisalam widze ze sporo pracy wkladasz w polska wersje. dla tego nie mozesz zupelnie ignorowac zgloszen od ludzi. bo wsadziles swoj printscreen i stwierdziles ze wersja pl jest ok. czasami ludzie pisza glupoty. ale czasami ktos po prostu cos wylapie i warto na to zwrocic uwage.

rozwiazaniem problemu jest usuniecie z kodu osamotnionej kropki w pliku themes/prestashop/css/global.css

pozdrawiam


*

Offline fujitsu

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 65
  • 0
Odp: polska 1.4.4.1 z svn ma rozwalony layout na stronach produktu
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 09, 2011, 02:47:45 pm »

rozwiazaniem problemu jest usuniecie z kodu osamotnionej kropki w pliku themes/prestashop/css/global.css


W której linii kodu (jaki fragment)? Nie znalazłem osamotnionej kropki - wersja 1.4.4.1 PL stable do pobrania z prestashop.pl jest już z poprawionym global.css w archiwum .zip , czy zawiera ten błąd?

dobra, już wiem - ostatni wiersz - tam jest zbędna kropka i archiwum .zip wciąż zawiera global.css bez poprawki, czyli trzeba samemu zedytować