wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Edycja lewe kolumny i menu - Szablon

  • 3 Odpowiedzi
  • 3063 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Jogurcik12

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Edycja lewe kolumny i menu - Szablon
« dnia: Wrzesień 14, 2011, 10:13:25 pm »
Witam.

To mój pierwszy post, więc jeżeli popełnię jakieś błędy to proszę o łagodne potraktowanie.  ;)

Otóż przymierzam się do otwarcia sklepu internetowego opartego o prestę.
Korzystam z darmowego szablonu http://free-presta-theme.com/basic-and-smart-theme/43-basic-smart-moonlitnight.html.

Pytanie poboczne: rozumiem, że jeżeli darmowy szablon to mogę go pobrać, przystosować do swoich potrzeb i używać bez obaw.

Teraz pytania główne:
1. Chciałbym dodać pod koszykiem w prawej kolumnie małe okienko, gdzie umieściłbym dane kontaktowe (telefon, email, adres) - tak, aby klient od razu wiedział, jak się kontaktować.
2. Jak przetłumaczyć, zmienić nazwy z poziomego menu na samej górze? Te nazwy zmienia się za pomocą admin menu, czy są zapisane w jakimś pliku??
3. Jak dodać wyszukiwarkę do tego szablonu?? Bo mam zainstalowany moduł prostego wyszukiwania, ale nie wiem jak go dołączyć. W rozmieszczeniu modułów nie mam bloku prostego wyszukiwania.

Proszą o pomoc i wskazówki, jak to wykonać.
Z góry dziękuję za zainteresowanie i wszelką pomoc.

Pozdrawiam.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2011, 10:30:29 pm wysłana przez Jogurcik12 »

*

Offline Jogurcik12

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Edycja lewe kolumny i menu - Szablon
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2011, 08:09:59 pm »
Witam ponownie.

Widzę, że nikt nie pokusił się jeszcze do pomocy, temat nadal aktualny.
Problemy pozostały, ale wyszukiwarkę już dodałem sam, reszta bez zmian.

Dodam, że edycja standardowego wyglądu jakoś mi wychodziła, ale z tym szablonem nie mogę dać sobie rady.
Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

*

Offline Jogurcik12

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Edycja lewe kolumny i menu - Szablon
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 17, 2011, 07:54:57 pm »
To znowu ja, widzę, że temat nie cieszy się zainteresowaniem. Poradziłem sobie z większością problemów. Pozostało tylko spolszczenie. Prawie wszystko się spolszczyło, ale zostało menu poziome górne i sam dół stopki. Jeżeli ktoś potrafi pomóc to poproszę.

*

Offline infopol

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Edycja lewe kolumny i menu - Szablon
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 07, 2011, 08:42:18 pm »
Większość łatwo się tłumaczy przez dodanie języka polskiego do katalogu lang. Pozostaje góra, czy znalazłeś rozwiązanie? Napisz też jak dodałeś search i info o sklepie. Ludzie przeglądają wątki nie tylko w celu zadania pytania ale by znaleźć odpowiedź. Rozumiem , że jesteś sfrustrowany brakiem odpowiedzi, ale takie są polskie fora, niestety.