wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Dziwny problem z modułem Facebook Fan Page Block v0.1

  • 3 Odpowiedzi
  • 1326 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline zzzenek

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Dziwny problem z modułem Facebook Fan Page Block v0.1
« dnia: Wrzesień 20, 2011, 03:22:44 pm »
Witam. Mam taki nietypowy problem z tym modułem.
Posiadam dwa sklepy na dwóch serwerach. Na jednym sklepie elegancko zainstalowałem ten moduł i wszystko jest z nim ok. Problem jest z drugim sklepem gdzie instalując ten moduł pokazuje mi fanów z tamtego sklepu. Cała konfiguracja jest z poprzedniego sklepu mimo że w pliku tpl wszystko jest pozmieniane tak jak powinno być. Usuwałem, wyłączałem, wrzucałem itp. za każdym razem to samo. W związku z tym mam do Was pytanie czy jest gdzieś plik w którym mogła się zachować jakaś informacja z tamtego sklepu i dlatego ciągle wyświetla mi tamten?
Może trochę niejasno to wszystko sprecyzowałem więc proszę o pytania pomocnicze bo ja słabo się na tym znam.
Ogólnie podejrzewam że w prestashop jest jakiś plik coś ala cookies tylko nie wiem gdzie.
Pozdrawiam i liczę na jakieś podpowiedzi.

*

Offline mario

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 640
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dziwny problem z modułem Facebook Fan Page Block v0.1
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2011, 03:39:03 pm »
Utworz kolejne konto na FB
Integracja wf-mag presta
freelancer

*

Offline zzzenek

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Dziwny problem z modułem Facebook Fan Page Block v0.1
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2011, 07:22:21 pm »
Kolejne konto nie wchodzi w grę ponieważ fanpage dotyczy tej konkretnej strony i jest tam ponad 200 fanów i szkoda by było od nowa ich wszystkich organizować. Wydaje mi się że problem nie leży po stronie konta facebookowego ponieważ cokolwiek będzie w tym module wpisane czy to będzie link autora czy jakikolwiek inny nadal wyświetla fanpage mojego drugiego sklepu. Tak jakby gdzieś się to zapisało w jakimś pliku tylko pytanie gdzie...

*

Offline djvolt

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 71
  • 0
Odp: Dziwny problem z modułem Facebook Fan Page Block v0.1
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 20, 2011, 11:07:39 pm »
Usuń smarty oraz wyczyść cache zarówno prestashop jak i szablonu. Jeśli masz PS1.4 wlacz kompilacje oraz wylacz cache (narzedzia->optymalizacja) a nastepnie pare razy odswiez przegladarke lub sprawdz na IE9 czy modul poprawnie wyswietla dane.