wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Wyłączenie podkategori, a możliwość dalszego wyszukania przez opcje "Szukaj"

  • 2 Odpowiedzi
  • 1549 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline arcadiusz

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Witam jestem nowy i dopiero od nie dawna zajmuje się prowadzeniem sklepu w prestashop, mój problem jest następujący:

jeśli wyłączę podkategorie z danymi artykułami to teoretycznie nie ma dostępu do artykułów znajdujących się w tej podkategorii, jednak jak wpiszę w wyszukiwarkę dany produkt z tej podkategorii to okazuje się, że jest on w dalszym ciągu dostępny dla kupującego, tych produktów jest kilkaset w danej podkategorii i żeby nie były one dostępne również przez opcje szukaj muszę konkretnie wejść na ten produkt i go wyłączyć. Jest to dosyć uciążliwe gdyż co kilka miesięcy muszę włączyć produkty z danej kategorii lub wyłączyć, żeby nie były widoczne w sklepie.
Czy ktoś zna sposób na to aby wyłączyć produkty ale wyłączając daną podkategorie, tak żeby nie były widoczne przez opcje szukaj? Prestashop ver. 1.3..

Mam nadzieje, że napisałem to zrozumiale, wiem że można to zrobić szybko z poziomu bazy jednak wolałbym mieć taką opcje dostępną z panelu administratora lub danego użytkownika - sprzedawcy.

*

Offline qsmier

  • Użytkownik
  • **
  • 21
  • 0
Odp: Wyłączenie podkategori, a możliwość dalszego wyszukania przez opcje "Szukaj"
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2012, 02:50:06 pm »
też mam ten sam problem, też szukam rozwiązania. czy udało komuś się to zrobić?

*

Offline mario

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 640
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyłączenie podkategori, a możliwość dalszego wyszukania przez opcje "Szukaj"
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2012, 04:12:10 pm »
zmodyfikowac procedure search index

Integracja wf-mag presta
freelancer