wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

[JS] poszukuje magika od product.js

  • 1 Odpowiedzi
  • 2831 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
[JS] poszukuje magika od product.js
« dnia: Październik 14, 2011, 04:36:06 pm »
juz jakis czas siedze i kombinuje (a wiem, z racji wielu kontaktow, ze nie tylko ja) nad modyfikacja atrybutow PSki. mianowicie chodzi mi o mozliwosc wyswietlenia graficznego przynajmniej 2 atrybutow kolorow. cos jak na:
http://www.findofficefurniture.com/u-shape-desks/1045-cameron-u-shape-desk-hutch.html

juz jestem prawie u celu, jestem w stanie wyswietlic obydwa i zmieniac w comboboxach kliekniete (raz dziala raz nie dziala) ale zostala jeszcze do opanowania cala JS aby to wszystko dzialalo jak nalezy.

z czym dokladnie mam problem:
1. po kliknieciu na grafikach nie zmieniaja sie ceny (atrybut drozszy/tanszy) ale przy wyborze z comboboxa dziala.
2. jezeli dziala powyzsze wg opisu to nie wyswietla mi kategorii w lewej kolumnie (i tutaj zagadka, bo co ma piernik do wiatraka :D ale tak jest)
moze cos jeszcze do tego dochodzilo ale juz glowa mi paruje od tego wszystkiego wiec tylko napisze, potrzebny raczej magik JS niz ktos kto wie co w javie piszczy a tym bardziej magik JS w PS
design4VIP z innej strony...

*

Offline elvisso

  • Tubylec
  • ****
  • 142
  • 0
    • Sklepy internetowe i ich pozycjonowanie
Odp: [JS] poszukuje magika od product.js
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2011, 11:26:45 am »
Załóż sklep i pozycjonuj swoją Prestę -> profesjonalny sklep internetowy -> wdrożenia, support, pozycjonowanie.