wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Wyświetlanie innej nazwy produktu na pasku przeglądarki niż wprowadzona

  • 2 Odpowiedzi
  • 849 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Lechitos

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Witam,

Znalazłem taki oto błąd w oprogramowaniu:

Na górnym pasku przeglądarki zamiast wprowadzonej nazwy produktu wyświetla się nazwa produktu, który skopiowałem i na jego bazie stworzyłem nowy produkt. U mnie błąd występuje w jednej z kategorii produktów. Co ciekawe w innych kategoriach też dodawałem produkty przez kopiowanie już wprowadzonych i ten błąd nie występuje.

Problem polega na tym, że w konfiguracji produktu nie znalazłem pola, które umożliwiałoby zmianę nazwy produktu wyświetlanej na pasku przeglądarki  :(.

Mam wiele takich produktów. Nie chcę ich kasować i wprowadzać ponownie, bo zajmie to trochę czasu.

Czy wie ktoś może, jak to naprawić?
Ewentualnie będę wdzięczny za pomoc i wskazanie, która tabela i pole w bazie odpowiada za przetrzymywanie tego wpisu, to pozamieniam to z poziomu phpadmina.

Wersja presty, którą używam to 1.4.4.1 PL. Strona postawiona na domeny.pl z włączoną obsługą przyjaznych url.

Z góry dzięki za pomoc...
Lechitos

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Wyświetlanie innej nazwy produktu na pasku przeglądarki niż wprowadzona
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2011, 04:56:12 pm »
to źle szukałeś - na karcie produktu "Kliknij tutaj aby edytować META dane. Ustawienia te pomagają pozycjonować stronę produktu w wyszukiwarkach." - albo jakoś tak w zależności od tłumaczenia
SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA

*

Offline Sokon

  • Tubylec
  • ****
  • 179
  • 0
    • Moduły Prestashop
Odp: Wyświetlanie innej nazwy produktu na pasku przeglądarki niż wprowadzona
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2011, 08:25:12 pm »
A dużo łatwiej tworzenie przyjaznych linków pójdzie Ci z tym modułem : Zarządzanie Prestashop