wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

ceny dla odbiorców hurtowych

  • 3 Odpowiedzi
  • 1899 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline belesiu

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
    • tylko zdrowe karmy dla psów i kotów
ceny dla odbiorców hurtowych
« dnia: Listopad 28, 2011, 09:59:37 am »
Witam
Proszę o pomoc w rozwiązaniu następującego problemu.
Mam sklep - www.sklepzkarmami.pl, sprzedaję w nim karmy dla psów.
Problem w tym, że sprzedaję je nie tylko detalistom, ale i hurtownikom na różnych poziomach cenowych.
Wybrałem prestę 1.4.x z tego względu, że w niej można definiować wiele cen dla jednego produktu. Jednak potrzebuję czegoś więcej - otóż klient hurtowy w naszej firmie otrzymuje różne ceny w zależności od terminu płatności (płatność odroczona - cena hurt 1, płatność natychmiastowa - cena hurt 2) oraz od sposobu wysyłki (oferujemy realizację wysyłek bezpośrednio do klientów naszych klientów, co oczywiście pociąga za sobą nieco wyższe koszty). Ceny nie pozostają ze sobą w stałej relacji, więc nie można zastosować upustu dla klienta.
Idealne byłoby załatwienie sprawy za pomocą atrybutów - bo wtedy klient miałby do wyboru cenę w której chce kupić (a która nakładałaby warunki handlowe) - jednak atrybuty pojawiają się niezależnie od przynależności do grupy, a wiadomo, że nie chcemy, aby klienci detaliczni widzieli ceny hurtowe.
Czy ktoś ma pomysł na rozwiązanie tego problemu ? (najlepiej bezpłatne, choć oczywiście płatne też wchodzi w grę).
Pozdrawiam - Leszek

*

Offline dunikowski

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
    • Sukienki wieczorowe
Odp: ceny dla odbiorców hurtowych
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2013, 08:04:54 pm »
Bardzo chciałbym się dowiedzieć jak Pani to rozwiązała, bo mam dokładnie taki sam kłopot z cenami dla fetalistów i hurtowników :)

*

Offline belesiu

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
    • tylko zdrowe karmy dla psów i kotów
Odp: ceny dla odbiorców hurtowych
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2013, 08:55:44 am »
Dzień Dobry
Nie rozwiązałam - nie znalazłam nigdzie satysfakcjonującego rozwiązania, ani płatnego ani bezpłatnego. Sama sobie też nie poradziłam.
Czy naprawdę imię Leszek brzmi kobieco? :)
Pozdrawiam

*

Offline mario

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 640
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ceny dla odbiorców hurtowych
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2013, 06:36:49 pm »
Rozwiazanie masz na tym forum, bylo to walkowane w zeszlym roku
Integracja wf-mag presta
freelancer