wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z dodawaniem obrazków w PS 1.2.2.1

  • 3 Odpowiedzi
  • 3137 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Matt

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Problem z dodawaniem obrazków w PS 1.2.2.1
« dnia: Grudzień 01, 2011, 11:31:58 pm »
Witam wszystkich użytkowników
Z góry przepraszam za prawdopodobnie błędne umieszczenie postu i w ogóle założenia nowego wątku.
Mam dość duży problem, do nauki posiadam wersję PS. 1.2.2.0. Problem polega na tym, że zdjęcia nie chcą się poprawnie ładować i w wyglądzie sklepu są tylko czerwone krzyżyki, każdy jeden obrazek jaki chcę dodać tak właśnie kończy. Wszystko by było ok, gdyby to był problem z jedną przeglądarką - wszystkie nawalają. Nie wiem czy wykorzystałem wszystkie możliwości, ale każdy pomysł się przyda. Bardzo bym prosił :)

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Problem z dodawaniem obrazków w PS 1.2.2.1
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2011, 12:37:48 am »
jakiś link do sklepu?

czy są włączone  przyjazne linki?

jaki hosting?

czy przy dodawaniu zdjęć wyskakuje jakiś błąd?

SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA

*

Offline Matt

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Problem z dodawaniem obrazków w PS 1.2.2.1
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:27:44 am »
http://be.ek.ug.gda.pl/makarska/presta/

Nie wyskakuje właśnie żaden błąd - w tym twki problem, wszystko ładuje się i po odświeżeniu strony nadal nic - i tak w kółko... Jest jeszcze jeden myk - na samym początku, gdy zaczynaliśmy pracę wszystko było ok, zdjęcia się załadowały i było pięknie. Po namyśle usunęliśmy zdjęcia i po ponownej próbie kicha... Hosting? Hmm, chyba żaden :P Przyjazne linki? Nie wiem jak na to pytanie odpowiedzieć. Dziękuję za zainteresowanie tematem :)

*

Offline Matt

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Problem z dodawaniem obrazków w PS 1.2.2.1
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:14:39 pm »
wiadomość nie jest widoczna. Czy forum ma jakieś problemy techniczne??


http://be.ek.ug.gda.pl/makarska/presta/

Nie wyskakuje właśnie żaden błąd - w tym twki problem, wszystko ładuje się i po odświeżeniu strony nadal nic - i tak w kółko... Jest jeszcze jeden myk - na samym początku, gdy zaczynaliśmy pracę wszystko było ok, zdjęcia się załadowały i było pięknie. Po namyśle usunęliśmy zdjęcia i po ponownej próbie kicha... Hosting? Hmm, chyba żaden Język Przyjazne linki? Nie wiem jak na to pytanie odpowiedzieć. Dziękuję za zainteresowanie tematem Uśmiech