wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Attrribut wizard pro

  • 11 Odpowiedzi
  • 2743 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline rufete

  • Użytkownik
  • **
  • 22
  • 0
Attrribut wizard pro
« dnia: Grudzień 03, 2011, 01:09:49 pm »
Witam.

Zakupiłem moduł Attribute Wizard Pro i mam z nim problem. ??? Mianowicie trzeba dokonać pewnych modyfikacji w plikach sklepu. 70% prac mam już za sobą, ale.. próbując podmienić pliki w folderach classes i controllers nic się nie dzieje. ;/ Moduł ten nie rozpoznaje podmiany plików(!sick - bo są identyczne) a sklep się nie wyświetla(przy podmianie w pliku cart.php).

Pilnie proszę o pomoc.

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Attrribut wizard pro
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2011, 01:15:53 pm »
Zgłoś się do autora modułu lub do sklepu w którym w którym był kupiony  - to że pliki mają identyczne nazwy to oczywiste bo tak (w skrócie) musi być - co do cart.php to prawdopodobnie plik nie jest do twojej wersji sklepu - trzeba zmodyfikować twój oryginalny plik cart.php
SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA

*

Offline rufete

  • Użytkownik
  • **
  • 22
  • 0
Odp: Attrribut wizard pro
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2011, 01:26:28 pm »
Mam preste w wersji 1.4.4.1. Moduł udostępnia dla tej wersji modyfikacje. Podmieniam pliki, ew. tylko linijki gdzie jest mod. I problem jest tylko z plikami: classes/cart.php, classes/OrderDetail.php, classes/PaymentModule.php, classes/PDF.php i controllers/CartController.php.
Skończyły mi się już pomysły a klient czeka.

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Attrribut wizard pro
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2011, 02:15:17 pm »
to widocznie coś źle robisz ;) - pozostaje ci zatem kontakt z autorem lub poproszenie kogoś o pomoc (zapewne płatny support  ;D)
SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA

*

Offline rufete

  • Użytkownik
  • **
  • 22
  • 0
Odp: Attrribut wizard pro
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 03, 2011, 02:41:51 pm »
Źle? nie sądzę.  ;) choć mogę się mylić. Mam do wyboru 2 drogi: albo podmienić odpowiednie linijki z dostarczonych plików, albo podmienić same pliki. Wszystko idzie świetnie do momentu podmiany głównych plików w classes i controllers.

Oto wyciąg z Installation Instruction

Cytuj
A new attribute group named "awp_details" was created, DO NOT DELETE OR RENAME IT!!!
The following changes need to be made to your existing Presatshop files.
There is a copy of all the modified files in /modules/attributewizardpro/modified_1.4.4.
If you have not made changes in those files on your server, you can copy the files from /modules/attributewizardpro/modified_1.4.4 to your root directory.
If you have made changes in those files on your server, copy only the lines listed below from the files in /modules/attributewizardpro/modified_1.4.4 to the corresponding local files..
The filenames below will appear in RED until you make the necessary changes, if the changes were made correctly, they will turn GREEN after you reload the page.
The code comparison is done on each line + previous and next, if you made custom changes to those files (I.E remove or add lines), you may not get the line as green, even though the code is correct.
Make sure to turn on force recompile (Preferences->Performance) after changing the tpl files, when you see the module is working correctly, you can turn it back to off.

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Attrribut wizard pro
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 03, 2011, 04:04:18 pm »
no ale co mam ci napisać?
Znam ten moduł i niestety zawsze były z nim problemy z instalacją na  "polskiej" wersji presty

włącz wyświetlanie błędów i presta powie ci ci ja boli

swoją drogą nie rozumiem czemu się męczysz i nie skontaktujesz się z autorem modułu - zapewne chętnie pomoże ci rozwiązać problem ;) - no chyba, że z różnych względów nie możesz się z nim skontaktować ;)
SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA

*

Offline scholl

  • Wdrożenia PrestaShop
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 511
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Attrribut wizard pro
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 03, 2011, 04:21:16 pm »
Autor modułu raczej winien być odpowiedzialny za jego prawidłowe funkcjonowanie, bynajmniej na czystej wersji sklepu gdzie nie zostało nic namieszane w kodzie.

*

Offline rufete

  • Użytkownik
  • **
  • 22
  • 0
Odp: Attrribut wizard pro
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 03, 2011, 04:24:22 pm »
Nie chodzi mi o to, ze masz mi na siłę pomagać. Rozumiem, jesteśmy tylko ludźmi.

To, że napisałeś:
Cytuj
Znam ten moduł i niestety zawsze były z nim problemy z instalacją na  "polskiej" wersji presty
już mi coś wyjaśnia i wiem w jaką stronę iść.

Pisałem do autora modułu, ale jak na razie bez odzewu. A nie powiem, że jest to sprawa na wczoraj.

Cytuj
Autor modułu raczej winien być odpowiedzialny za jego prawidłowe funkcjonowanie, bynajmniej na czystej wersji sklepu gdzie nie zostało nic namieszane w kodzie.
No właśnie.. a tak nie jest.

Będę się dalej męczył. I czekał, może ktoś dorzuci tu coś istotnego. :)

*

Offline scholl

  • Wdrożenia PrestaShop
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 511
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Attrribut wizard pro
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 03, 2011, 05:05:35 pm »
wracając do początku, masz włączone: wymuszaj kompilację ? (ustawienia -> optymalizacja) ;]

*

Offline rufete

  • Użytkownik
  • **
  • 22
  • 0
Odp: Attrribut wizard pro
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 03, 2011, 06:49:39 pm »
wracając do początku, masz włączone: wymuszaj kompilację ? (ustawienia -> optymalizacja) ;]

a i owszem. Nie zmieniam tego póki sklep nie będzie skończony.

*

Offline rufete

  • Użytkownik
  • **
  • 22
  • 0
Odp: Attrribut wizard pro
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 03, 2011, 08:51:14 pm »
Cytuj
Jak człowiek jest głupi, to głupi pozostanie..

Okej poradziłem sobie z podłączeniem tego modułu(robiłem czeski błąd). Jednak teraz mam zupełnie inny problem. Tym razem z AJAX cart. Plik jest podmieniony, a dodając produkt do koszyka mam coś takiego:


Produkt nie pojawia mi się w koszyku od razu, tylko jak wejdę w podsumowanie. Ten sam błąd otrzymuję kiedy usuwam produkt z podsumowania. Jak usuwam z koszyka, pojawia się:
ERROR: unable to delete the product
Możecie mi jakoś pomóc?

*

Offline elvisso

  • Tubylec
  • ****
  • 142
  • 0
    • Sklepy internetowe i ich pozycjonowanie
Odp: Attrribut wizard pro
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 13, 2011, 03:42:03 pm »
Zainstaluj sobie Firebug-a do firefoxa i sprawdź wszystkie żadania typu post. Być może w którymś znajdziesz odpowiedź...
Załóż sklep i pozycjonuj swoją Prestę -> profesjonalny sklep internetowy -> wdrożenia, support, pozycjonowanie.