wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

formularz kontaktowy i powiadomienie na maila

  • 3 Odpowiedzi
  • 3392 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline olek

  • Nowy
  • *
  • 19
  • 0
formularz kontaktowy i powiadomienie na maila
« dnia: Grudzień 15, 2011, 09:50:34 am »
Cześć!

Mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Może Wy będziecie wiedzieli? Czy wiecie jak można ustawić zakładkę kontakt (contact-form.php), tak aby wysyłało powiadomienie gdy ktoś skorzysta z formularza kontaktowego? Chodzi mi o to, żebym wiedział, że coś przyszło. Wielkie dzięki za pomoc!

PS Jak zobaczyłem ile mam komunikatów wysłanych przez formularz o których nie wiedziałem, to się za głowę złapałem:) Już na nie odpowiedziałem, ale chciałbym uniknąć tego w przyszłości:)

Pozdrawiam, Olek

*

Offline elvisso

  • Tubylec
  • ****
  • 142
  • 0
    • Sklepy internetowe i ich pozycjonowanie
Odp: formularz kontaktowy i powiadomienie na maila
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2011, 03:27:15 pm »
Poustawiaj sobie wszystko właściwie w zakładkach a e-maile powinny przychodzić do Ciebie automatycznie.
1. Ustawienia -> Email
2. Ustawienia -> Kontakt
3. Pracownicy -> Kontakty
Załóż sklep i pozycjonuj swoją Prestę -> profesjonalny sklep internetowy -> wdrożenia, support, pozycjonowanie.

*

Offline olek

  • Nowy
  • *
  • 19
  • 0
Odp: formularz kontaktowy i powiadomienie na maila
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2011, 09:34:13 am »
Cześć!

Dzięki za odpowiedź! Sprawdziłem raz jeszcze te ustawienia. Wszystko powinno być dobrze. Testowałem nawet wysyłanie za pomocą SMTP i bez tego. Ciągle klops, maile nie dochodzą. Masz może jeszcze jakiś pomysł co z tym można zrobić?

Pozdrawiam, Olek

*

Offline olek

  • Nowy
  • *
  • 19
  • 0
Odp: formularz kontaktowy i powiadomienie na maila
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2011, 09:39:58 am »
Witam ponownie!

Jednak działa, maile przyszły, ale z opóźnieniem:) Musiałem wyłączyć SMTP i już teraz chodzi! Wielkie dzięki za pomoc.

Pozdrawiam, Olek