wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Edycja kolorów

  • 4 Odpowiedzi
  • 3348 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline agro-centrum.net

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 68
  • 0
    • Agro-Centrum.Net
Edycja kolorów
« dnia: Styczeń 07, 2012, 09:46:02 pm »
Kolejne pytanie związane z wyglądem :-)
Może ktoś podpowiedzieć i ewentualnie pomóc przy zmianie kolorystyki szablonu sklepu?
Mianowicie zna ktoś spolszczony szablon w kolorkach zielonych?
Jak nie to w którym pliku i za pomocą jakich programów można edytować wygląd ??
Agro-Centrum

*

Offline scholl

  • Wdrożenia PrestaShop
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 511
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Edycja kolorów
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2012, 09:27:37 am »
wszystkie podstawowe ustawienia wyglądu można edytować w pliku: global.css, który znajduje się w katalogu szaty graficznej. (themes/nazwa_szaty/css/)

*

Offline gasgas

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Edycja kolorów
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2012, 04:16:19 pm »
Witam mam ten sam problem.

Wszystko git otwieram ten plik global ale niewiem ktora linie mam edytowac do poszczegolnej opcji. Moj sklep www.sklepjan.cba.pl/sklep
Jest tu standardowy schemat presty i chce zmienic kolor szary na czerwony przy kategori, tagi, koszyk. jak bys mogl mnie nakierowac w ktorej lini mam to zmienic.


Z góry dziękuję za pomoc :]

*

Offline maciej_

  • Nowy
  • *
  • 17
  • 0
Odp: Edycja kolorów
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2012, 06:55:36 pm »
Widzisz to nie takie proste "zmienić kolory" Musisz określić co dokładnie chcesz zmieniać i wtenczas można coś pomóc. Np. mój plik global.css ma 3060 Lini więc zmiana bez konkretnego projektu nie ma sensu. Poza tym często nie wystarczy zmiana  styli, czasem bywa tak że trzeba coś dopisać jakąś klasę w plikach tlp.

Zaprojektuj sklep albo skorzystaj z darmowych szablonów np. stąd http://prestashoptemplates.org/5-free-prestashop-templates

*

Offline wel

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Edycja kolorów
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2012, 07:22:07 pm »
Polecam Firefoxa i dodatek Firegug (http://getfirebug.com/), po odpaleniu dodatku najeżdżamy kursorem na dany element strony i podpowiada nam w którym to jest pliku i w której lini.

Oczywiście sprawdza się to przy prostych szablonach, bez skomplikowanych opcji dziedziczenia styli, ale można spróbować :)