wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

- gdzie to jest -

  • 4 Odpowiedzi
  • 3507 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline maciej_

  • Nowy
  • *
  • 17
  • 0
- gdzie to jest -
« dnia: Styczeń 10, 2012, 07:11:05 pm »
Drodzy forumowicze :)

Czy ktoś pomorze znaleźć mi plik w którym umieszczono nieszczęsne dwa chceck boxy ? W global.css znalazłem ale chce dopisać klasę żeby to co zamierzam zrobić nie działało dla wszystkich checkboxów ? Sklep jest pod adresem : http://msart.p9.pl/rowery_czesci/sklep/

Pomożecie ?


*

Offline wel

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: - gdzie to jest -
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2012, 07:40:05 pm »
Witaj,

W sumie nie wiem co chcesz zrobić, ale jak zmienić wygląd tylko dla tych inputów to proponuje zrobić to:

pierwszy
#order #account_creation input {}a drugi:
#order #registerme_fieldset input{}
Nie sądzę, aby tam potrzeba było dopisywać nowe klasy.

*

Offline maciej_

  • Nowy
  • *
  • 17
  • 0
Odp: - gdzie to jest -
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2012, 07:47:02 pm »
Nie ma takiej linii w global.css. chcę pozbyć się tego tła a zamian za to wstawić dwa backgroundy na każdy oddzielenie, irytuje mnie strasznie to że nie są na tle tego tła.

*

Offline wel

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: - gdzie to jest -
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2012, 08:04:06 pm »
Witam,

Wiem, że nie ma, ale możesz dołożyć i zrobić co chcesz :)

Tam w pierwszym inpucie (a w sumie w fieldset) jest ładowany kod inline który powoduje, że nie ma tła pod tym pierwszym inpucie:
background:none;margin:0;min-height:30px;padding:0;jak to usuniesz pojawi się tło tak jak w innych elementach na tej stronie przypisanych w lini 494:
form.std fieldset

Aby zmienić tło pod tymi inputami spróbuj dodać:
form.std fieldset#account_creation { background: url(../img/tlo.jpg) !important; }form.std fieldset#registerme_fieldset { background: url(../img/tlo.jpg) !important; }

*

Offline maciej_

  • Nowy
  • *
  • 17
  • 0
Odp: - gdzie to jest -
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 11, 2012, 09:44:28 am »
wel,

ten kod który zaproponowałeś nie reaguje w ogóle. Tak sobie pomyślałem że jeśli usunąłbym tę linię 30px było by już ok i najprościej więc może skupmy się na zlikwidowaniu Linii ? Gdzie jej szukać ? W stylach nie ma gdzieś w TPL ?