wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Inpost

  • 173 Odpowiedzi
  • 63743 Wyświetleń

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline krzaczek

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 57
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 29, 2011, 09:57:21 am »
Witam,

Postaram się do końca tygodnia to sprawdzić / zweryfikować i w miarę potrzeb przystosować do presty 1.4.x

Paweł

Witam,

wie ktoś czy moduł inpost będzie działał z nową wersją presty?

pozdr

*

Offline krzaczek

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 57
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 30, 2011, 04:08:50 pm »
Witam,

Moduł wymaga kilku poprawek i w tej chwili nie działa poprawnie z presta 1.4

Wersja 0.5.0 modułu paczkomaty247 kompatybilna z presta 1.4.0.17 jest już testowana i prawdopodobnie do końca tygodnia zostanie opublikowana na forum.

Pozdrawiam,
Paweł

*

Offline kma630

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 01, 2011, 09:51:55 am »
oki, dzięki za informację.

*

Offline krzaczek

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 57
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 02, 2011, 03:06:00 pm »
Witam,

W załączniku wersja 0.5.0 współpracująca z presta 1.4.0.17.

Pozdrawiam,
Paweł

*

Offline deviant

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 776
  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • prestamod
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Inpost
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 02, 2011, 03:10:06 pm »
Aż miło. Pozdrawiam i dzięki
Prestamod -> [sklepy][hosting][modyfikacje][szablony][pomoc]

*

Offline cobra1

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 06, 2011, 07:59:20 pm »
Witam

Mam taki problem. Ponieważ mam ustawioną dla Polski odrębną strefę - Poland (a nie domyślnie Europe), to pojawia się problem - Paczkomaty nie wyświetlają się wogóle. Po zmianie strefy dla Polska -> Europe wszystko jest OK. Oczywiście w Sposobie dostawy zmieniam domyślne po zainstalowaniu Europe na Poland, ale to nic nie daje.
Muszę mieć odrębną strefę dla Polski, bo mam inne ceny dla przesyłek krajowych. Czy można coś zrobić, żeby moduł współpracował z innymi strefami?

*

Offline krzaczek

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 57
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 06, 2011, 08:02:09 pm »
Witam

Mam taki problem. Ponieważ mam ustawioną dla Polski odrębną strefę - Poland (a nie domyślnie Europe), to pojawia się problem - Paczkomaty nie wyświetlają się wogóle. Po zmianie strefy dla Polska -> Europe wszystko jest OK. Muszę mieć odrębną strefę dla Polski, bo mam inne ceny dla przesyłek krajowych. Czy można coś zrobić, żeby moduł współpracował z innymi strefami?

Witam,

Prawdopodobnie wystarczy wyedytować kuriera "paczkomaty247" - który utworzył się automatycznie i zmienić defaultową strefę Europa na Polska. Nie mam dzisiaj dostępu do presty ... postaram się jutro sprawdzić i potwierdzić..

Paweł


*

Offline cobra1

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 06, 2011, 08:11:34 pm »
Właśnie tak powinno być, ale to nie działa (próbowałem na gołej wersji Prestashop 1.3.1 i na sklepie). Będę bardzo wdzięczny za sprawdzenie tego, bo tak musiałbym Polskę dać do Europe, a wszystkie inne kraje do np. Europe1  ;D

*

Offline krzaczek

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 57
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 06, 2011, 08:14:35 pm »
Witam,

Mogę prosić o dokładnie opisane jak są skonfigurowane strefy - rozumiem ze została dodana nowa strefa - Polska w której jest tylko jeden kraj - polska.

Paweł

*

Offline krzaczek

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 57
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 06, 2011, 08:34:02 pm »
Witam,

Znalazłem w czym problem .. w kodzie modułu jest zaszyty na sztywno zone_id = 1 dlatego działa tylko z Europa. Postaram się tu jutro poprawić tak żeby pobierał to z konfiguracji Dostawcy.

Paweł

*

Offline krzaczek

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 57
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 06, 2011, 08:38:54 pm »
Witam,

Ponieważ nie rozwijam już modułu do wersji 1.3.x a moduł z wersji 1.4.x może nie działać poprawnie w 1.3.x więc napiszę Panu jak poprawić to bezpośrednio na kodzie.

W pliku paczkomaty247carrierutils.php proszę znaleść w 11 lini:

$id_zone = 1;
Wystarczy zmienić 1 na id przypisany do zone POLAND np 9; - id można znaleść w panelu zarządzania strefami

Paweł

*

Offline cobra1

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 07, 2011, 08:54:02 am »
Witam

Dziękuję bardzo, zadziałało. Teraz pojawia się InPost-Paczkomaty jako dodatkowa przesyłka. Jest natomiast jeszcze jeden problem - nie wylicza ceny dostawy tylko w miejscu ceny pisze "Za darmo". Nie ma tego problemu jeśli Polska jest w strefie Europe. Bardzo proszę Pana o pomoc w tej sprawie.

*

Offline cobra1

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 08, 2011, 04:43:32 pm »
Witam
Jak mogę sprawdzić dlaczego nie wyświetla mi ceny przesyłki, tylko tekst "Za darmo". Może mógłbym gdzieś wpisać tą cenę "na sztywno", bo już nie wiem jak rozwiązać ten problem?

*

Offline trine_p

  • Nowy
  • *
  • 15
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 09, 2011, 12:09:03 pm »
witam

mam to samo. Walcze z modulem juz jakiś czas i dopiero wersja 0.49 zadziałała.
Ale pojawia się informacja że za "za darmo" Mogę ręcznie wprowadzić wartości czy powinno to być uaktualnione automatycznie?

*

Offline krzaczek

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 57
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 09, 2011, 05:36:10 pm »
Witam,

Rozumiem że problem dotyczy presty 1.3 z niestandardowymi zonami ? Postaram się w poniedziałek poszyukać przyczyny .. ale do tego muszę sobie postawić prestę 1.3 do testów.

Paweł