wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Inpost

  • 173 Odpowiedzi
  • 62737 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline konopiabio

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #150 dnia: Styczeń 24, 2012, 04:03:13 pm »
Witam

Ma ktoś aktualnego linka do modułu krzaczka paczkomaty24 ?

Pozdrawiam

*

Offline yacenty

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 77
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #151 dnia: Styczeń 29, 2012, 03:23:24 pm »
jego moduł nie działa,
jest inny - za 99zł i działa super

*

Offline PrestaSolutions

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 51
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inpost
« Odpowiedź #152 dnia: Styczeń 31, 2012, 02:26:21 pm »
Witam,

Po pierwsze, dzięki yacenty za pochlebną opinię :)

Po drugie właśnie przygotowałem nową wersję modułu do paczkomatów (1.3).
Dzisiaj wieczorem zostanie ona wrzucona na stronę.
Najważniejsze zmiany:

1. Moduł jest w jednej wersji i działa na wersjach presty 1.2, 1.3, 1.4
2. Dodałem możliwość anulowania zlecenia
3. Automatyczne usunięcie etykiety i nr listu w momencie, gdy etykieta traci ważność.
4. Możliwość ustawienia domyślnego gabarytu paczki.
5. Możliwość ustawienia domyślnego ubezpieczenia.
6. Możliwość ustawienia dowolnej kwoty pobrania dla przesyłki
7. Moduł po stronie admina działa również dla zamówień, dla których Kurier paczkomaty został usunięty z systemu.
8. Poprawiony trochę wygląd.

Jest jeszcze kilka kosmetycznych poprawek, jednak są one niewidoczne dla użytkownika, więc nie będę ich opisywał :)

Oczywiście wszyscy którzy zamówili do tej pory moduł, dostaną również nową wersję.

Pozdrawiam
Rafał

*

Offline gabrysia

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 04, 2012, 02:39:25 pm »
do PrestaSolutions,
3 razy probowalam kupic modul na waszej www.
Sposob zaplaty PayPal wysypuje blad i nie przechodzi do platnosci za modul.
Wyslalam maila, wyslalam wiadomosc przez formularz kontaktowy..... cisza i zero reakcji.
Malo powazne podejscie do sprawy ktore nie wrozy rozowych perspektyw na poprawne dzialanie modulu i jego supportu.

*

Offline PrestaSolutions

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 51
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inpost
« Odpowiedź #154 dnia: Luty 07, 2012, 11:17:53 am »
Pani gabrysiu, napisała Pani do mnie w piątek prawie o godzinie 20-tej. Wbrew pozorom ja też mam weekend i dni wolne od pracy.

Zapraszam wszystkich co zakupili moduł do zaktualizowania go do wersji 1.3.1. Można go ściągnąć ze strony www.prestasolutions.pl/download/rasekopaczkomaty_1_3_1.zip

Poprawiłem kilka bugów i umożliwiłem obsługę wielu kurierów o nazwie paczkomaty. Można stworzyć sobie kilku kurierów o różnych cenach i moduł ich wykryje i obsłuży.

*

Offline PrestaSolutions

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 51
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inpost
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwiec 04, 2012, 02:11:14 pm »
Dostępna jest nowa wersja modułu paczkomatów (1.3.3)
Wprowadziłem kilka istotnych zmian i usunąłem kilka bugów:

- w komunikacji z prestą wykorzystywane są jedynie metody z rdzenia presty, więc moduł działa stabilniej i pewniej.
- dodana jest opcja wysyłki paczki dla klientów - którzy nie mają konta na paczkomaty.pl - na podstawie numeru telefonu i wybranego paczkomatu.
- poprawiona obsługa błędów i wyświetlanie komunikatów o błędach po stronie admina.

Nowa wersja do pobrania tutaj: http://www.prestasolutions.pl/download/rasekopaczkomaty_1_3_3.zip
Strona z produktem do kupienia jest tutaj: http://www.prestasolutions.pl/pl/moduly/24-modul-integrujacy-sklep-prestashop-z-usluga-paczkomaty.html

Oczywiście jak zawsze w razie problemów służę pomocą.

Pozdrawiam

*

Offline gabrysia

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #156 dnia: Czerwiec 06, 2012, 11:58:12 pm »
A ja chcialam podziekowac Panu Rafalowi z PrestaSolutions za szybka reakcje i dostosowanie modulu Paczkomaty247 do lokalnych wymogow konfiguracji serwera lub po prostu szybkiej reakcji na zglaszane problemy.

Po ponad 300 zleceniach do P247 mam 'poglad' na sprawe. Polecam modul Paczkomaty247 od PrestaSolutions. Jest aktualizowany i bezproblemowy. Kontakt z autorem bardzo dobry.

*

Offline PrestaSolutions

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 51
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inpost
« Odpowiedź #157 dnia: Czerwiec 12, 2012, 10:12:54 am »
Gabrysiu, dzięki za dobre słowo :)

Aktualnie mam przyjemność wszystkich poinformować o promocji na moduł paczkomatów. Do końca lipca cena została obniżona o 30%.

Zapraszam :)
http://www.prestasolutions.pl/pl/moduly/24-modul-integrujacy-sklep-prestashop-z-usluga-paczkomaty.html

*

Offline peleon

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 27, 2012, 09:12:30 am »
OK kupiłem i czekam.... czekam.... na działający moduł.  Czy ktoś odpowiada na pytania... ? jeżeli moduł działa jak obsługa po sprzedaży... czarno to widzę.

*

Offline peleon

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 28, 2012, 12:24:31 am »
OK kupiłem i czekam.... czekam.... na działający moduł.  Czy ktoś odpowiada na pytania... ? jeżeli moduł działa jak obsługa po sprzedaży... czarno to widzę.

Ok, mam i działa :)
Moduł znacznie usprawnia pracę z systemem paczkomatów, po stronie klienta i administratora.
Jedynie uwaga aby umieścic opis że po ręcznej zmianie otrzyma się gotowy plik do instalacji.
Sugeruję wprowadzanie innych potrzebnych modułów... Pozdrawiam

*

Offline pawelktr

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: Inpost
« Odpowiedź #160 dnia: Czerwiec 11, 2013, 12:46:35 pm »
Panie PrestaSolutions kontakt z Panem to porażka. Wysłałem maila do Pana kilka dni temu który odbił się echem, dzisiaj też napisałem korzystając z formularza na stronie kontaktowej (bo innej formy kontaktu nie ma! - chciałem zadzwonić).
Po pierwsze - potrzebuję faktury na zakupiony moduł. PDF-a z fakturą (proforma nie zwykłą) który generuje sklep prestasolutions.pl woła o pomstę do nieba, brak polskich znaków i całość rozjechana. Ale nie to jest najważniejsze. Żeby pobrać moduł trzeba prawdopodobnie wpisać domenę sklepu żeby była przypisana licencja. Ok jasna sprawa z tym że ja akurat przenoszę działający sklep na prestę więc mam sklep chwilowo pod testową domeną i będzie pod nią dopóki wszystko nie będzie dopieszczone. Stąd napisałem do prestasolutions czy będzie tak uprzejmy i zmieni mi później licencję bo chciałbym najpierw przetestować działanie modułu, ale niestety odpowiedzi się nie doczekałem, tak samo i faktury.  Na stronie prestahelp.com jest ciut droższy za to w razie draki można normalnie zadzwonić. 

*

Offline koszulekup.pl

  • koszulekup.pl - koszule męskie
  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Koszule męskie sklep internetowy - KOSZULEKUP.PL
    • Koszule męskie sklep internetowy - KOSZULEKUP.PL
  • PrestaShop: 1.4.x
  • Status: forum
Odp: Inpost
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwiec 11, 2013, 01:16:38 pm »
Ja mam w swoim sklepie internetowym z koszulami męskimi www.koszulekup.pl modul z prestahelp.com , ktory testowalem w trakcie tworzenia i zglaszlem poprawki. Modul dziala świetnie i jest aktualizowany na biezaco. Serdecznie polecam modul paczkomaty 24/7 ze strony prestahelp.com - zapewniam zero problemow i bardzo duze mozliwości konfiguracji.
Link: http://prestahelp.com/pl/platne-moduly/151-paczkomaty-24-7.html

*

Offline jony

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Inpost
« Odpowiedź #162 dnia: Październik 10, 2014, 02:01:43 pm »
Czy ktoś orientuje się, czy moduł PakoMato 1.4 od PrestaSolutions aktualnie działa? Chodzi o: http://www.prestasolutions.pl/pl/moduly/123-pakomato-modul-paczkomaty-247-dla-prestashop-14.html   .

Z tego co widzę, aktualnie jest darmowy. Orientuje się ktoś jak wygląda kwestia supportu? Czy uruchomienie tego modułu jest problematyczne w przypadku zmodyfikowanej Presty 1.4 ?


Ewentualnie może ktoś poleci jakiś inny dobry moduł (może być płatny) do obsługi InPost w Presta 1.4 ?

Z góry dzięki za odpowiedź.


*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,288
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Inpost
« Odpowiedź #163 dnia: Kwiecień 21, 2016, 09:08:50 am »
Z tego co widzę [instaluję u klienta] Inpost daje całkiem rozbudowany moduł do paczkomatów za darmo. Wystarczy do nich napisać.
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Inpost
« Odpowiedź #164 dnia: Kwiecień 21, 2016, 11:19:23 am »
@west ale jakiś dziwny ten moduł wcześniej wołał tylko email, hasło i api a teraz token? Co to za token? Inpost udostępnia teraz coś w swoim panelu takiego jak token.