wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Nieprawidłowy token

  • 4 Odpowiedzi
  • 6850 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Piotrekmorena

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Nieprawidłowy token
« dnia: Luty 13, 2012, 11:13:18 pm »
Witam, gdy dodaje produkt z poziomu kategorii, zamiast wrzucić produkt do koszyka pokazuje się błąd " nieprawidłowy token". Dzieje się to tylko z poziomu kategorii, jeżeli np. wejdę we "wszystkie promocje", ten problem nie występuje, a teoretycznie jest to ten sam kod co z poziomu kategorii. Presta 1.4.4.1. Ma ktoś jakiś pomysł?


Dodam jeszcze że ten błąd pokazuje się tylko gdy jestem zalogowany, gdy nie jestem zalogowany produkty się dodają, ale nie działa koszyk ajax, tak jak opcja byłaby wyłączona ( cały czas mówie tylko o tym co się dzieje z poziomu wszystkich kategorii)

Znalazłem jeszcze takie coś może to tego wina, wartość znacznika href w miejscach gdzie działa dodawanie do produktu to:

href=href="http://adres_domeny.pl/cart?add&id_product=13&token=08f947f14325c0d70d8273246e8c2229

a tam gdzie nie działa to:

href="http://adres_domeny.pl/cart?add&id_product=13"

może to przybliży do rozwiązania, ja nie mam pojęcia
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2012, 11:31:16 pm wysłana przez Piotrekmorena »

*

Offline Piotrekmorena

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Nieprawidłowy token
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2012, 11:50:13 pm »
Podmieniłem te linki w firebugu, i produkt dobrze się dodał. a więc muszę w jakimś miejscu podmienić kod na jakiś inny, ale nie wiem dokładnie jak to ogarnąć. pzdr i liczę na waszą pomoc

*

Offline Piotrekmorena

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Nieprawidłowy token
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2012, 07:23:17 pm »
to wszystko przez blok nakładania filtrów, niestety też nie wiem jak to zmienić, zapewne coś w kodzie. ma ktoś jakiś pomysł?

*

Offline deviant

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 776
  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • prestamod
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Nieprawidłowy token
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2012, 08:28:11 pm »
Odinstaluj ten moduł albo wyłącz podwyższone bezpieczeństwo w ustawieniach sklepu i sprawdź co będzie ;]
Prestamod -> [sklepy][hosting][modyfikacje][szablony][pomoc]

*

Offline burt83

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Odp: Nieprawidłowy token
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2013, 10:14:59 am »
Chciałbym podbić temat.

Mam ten sam problem, przy czym nie korzystam z modułu filtrowania. Podwyższone zabezpieczenie także jest wyłączone.

Czy może to być wina certyfikatu SSL?