wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

pusta strona startowa

  • 5 Odpowiedzi
  • 6741 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kruscho

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
pusta strona startowa
« dnia: Luty 28, 2012, 09:32:41 pm »
Witam serdecznie

Zainstalowałem bez żadnych problemów prestashop 1.4.4.1. Żadnych błędów nie miałem. Bez problemu łącze się z kontem admina. Jednak po wpisaniu nazwy domeny mam tylko info że domena jest obsługiwana przez mego providera. Wygląda jakby nie było pliku index, ale plik index.php i index.html mam. Kilka dni wcześniej dla testów tą samą paczkę skryptu zainstalowałem na próbę w subdomenie innej domeny i nie było żadnych problemów. Zmieniłem chmody, włączyłem wyświetlanie błędów ale problem jest wciąż ten sam, "biały ekran"

jeśli ktoś spotkał się z podobnym problemem prosiłbym o jakieś sugestie
pozdrawiam
Krzysztof

*

Offline presta

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 96
  • 0
    • Instalacja prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: pusta strona startowa
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 07, 2012, 06:25:20 pm »
Cytuj
że domena jest obsługiwana przez mego providera

czyli ... ? może do domena nie jest ostatecznie przekierowana ?

Wrzuć do głównego katalogu plik index.html z dowolnym napisem i sprawdź czy się ładuje (wcześniej wyrzuć tymczasowo index.php).

*

Offline kuli

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Odp: pusta strona startowa
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2012, 12:00:07 pm »
Nieprawidłowe przekierowanie. Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie. Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek

Ja też mam ten problem co to oznacza?
jak zrobić żeby nie było tego nieprawidłowego przekierowania
Torby papierowe z nadrukiem http://e-torby.com/
Usługi reklamowe -Sitodruk w Lublinie http://sitodruk.lublin.pl/

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: pusta strona startowa
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 06, 2012, 08:12:44 am »
jak zrobić żeby nie było tego nieprawidłowego przekierowania

sam sobie odpowiedziales na pytanie, musisz poprawnie przekierowac domene na serwer. nie wiem czym przekierowujesz ale w panelu administracyjnym domeny sprawdz jeszcze raz adresy DNS albo IP czy Cname, w zaleznosci od Twojej metody przekierowania. gdzies w tym miejscu masz blad. najlepiej usun dotychczasowa konfiguracje wieczorem a rano ustaw przekierowanie jeszcze raz i poczekaj pare godzin. niestety, taki czas jest potrzebny na przekierowanie domeny...

jeszcze jedna metoda co mi sie nasunela, sprawdz czy nie masz aby jakiegos pliczku .htaccess w katalogu glownym domeny, jezeli jest to go najlepiej sobie skopiuj i wtedy wykasuj z serwera. dlaczego skopiowac, roznie serwery podchodza do konfiguracji i nieraz moga w .htaccess wystepowac pewne ustawnienia. tak czy siak po ustawieniu przyjaznych linkow i generowaniu nowego htaccesa bys tego stracil, ale warto zagladnac w jego bebechy i ewentualnie skopiowac potrzebne rzeczy do nowo wygenerowanego pliczku jako ustawienia dodatkowe
design4VIP z innej strony...

*

Offline kuli

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Odp: pusta strona startowa
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 07, 2012, 09:47:21 am »
Ja mam subdomenę- czy też ją trzeba tak przekierowywać przez wieczór?
W pliku ze sklepem PS nie ma żadnego htaccess
Dalej sie nie pojawia index sklepu
pozdrawiam świątecznie
Torby papierowe z nadrukiem http://e-torby.com/
Usługi reklamowe -Sitodruk w Lublinie http://sitodruk.lublin.pl/

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: pusta strona startowa
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 08, 2012, 08:47:40 am »
z katalogu glownego usun index.html, zostaw tylkko index.php . w zaleznosci od sewerwera pozycja wykonywania rozszerzen moze byc rozna, w Twoim wypadku najpewnoej najpierw pod uwage bierze html a dopiero pozniej php a w html w Twoim wypadku zapewne masz info o providerze
design4VIP z innej strony...