wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Coś podobnego do Geolokalizacja

  • 3 Odpowiedzi
  • 1349 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Coś podobnego do Geolokalizacja
« dnia: Marzec 03, 2012, 11:19:08 pm »
Witam

Poszukuję czegoś podobnego do Geolokalizacja ale troche o innym działaniu. Mianowicie chodzi o to żeby przy wejściu na sklep system rozpoznawał kraj z jakiego wchodzi i w zależności od kraju otwierał sklep lub przekierowywał na odpowiednią domenę np kleint wchodzi z kraju Francja to się otworzy normalnie sklep jednak klient wejdzie z kraju Portugalia to już powinno go przekierować na inną domenę inny sklep. I do tego dochodzi też opcja języka żeby po wyborze języka np Portugalski tożeby automatycznie przekierowywało. Może ktoś spotkał się z takim modułem gotowym? Jeżeli nie to bardzo chętnie posłucham z czego mógłbym skorzystać żeby coś takiego napisać. Co radzicie?

*

Offline mario

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 640
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś podobnego do Geolokalizacja
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2012, 11:24:23 am »
nie spotkalem sie z takim modulem
jest kilka serwisow w ktorych po podaniu IP otrzymuje sie informacje o lokalizacji , kraju, jezyku, walucie
kazdy kraj ma przydzielone swoje pule adresow IP
Integracja wf-mag presta
freelancer

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Coś podobnego do Geolokalizacja
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2012, 01:14:22 pm »
na addonstach presty jest moduł o zbliżonej funkcjonalności  może nie aż tak zaawansowanej jak twoje oczekiwania ;)
SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Coś podobnego do Geolokalizacja
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2012, 11:09:43 am »
Okazuje się, że wystarczy tylko zmienić trochę moduł geolokalizacji i mam to co chciałem osiągnąć, także nie potrzebnuje już szukać modułów. Dzięki.