wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

INWI

  • 25 Odpowiedzi
  • 10136 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline galganka

  • Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów :P
  • Tubylec
  • ****
  • 230
  • 0
  • Płeć: Kobieta
    • Selone.com
INWI
« dnia: Maj 27, 2008, 06:34:54 pm »
Witam!

Skorzystałam z wersji najnowszej i na razie wszystko działa prawidłowo.
Będę wdzięczna za uwagi dotyczące funkcjonowania sklepu.

Sklep jest tutaj: -wymoderowano-

// Pod tą domeną nie ma sklepu!
// Tru
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2009, 05:00:07 pm wysłana przez Tru »

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: INWI
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2008, 07:22:16 am »
Witaj. Naprawdę ładny layout no i strona pokazuje na co stać prestashop :)
Pozdrawiam
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Luke

  • Gość
Odp: INWI
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2008, 08:56:17 am »
Gratulacje !!!  :)

Dla mnie troche za ciemne ale co do reszty cieżko sie przyczepić :)

*

Offline galganka

  • Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów :P
  • Tubylec
  • ****
  • 230
  • 0
  • Płeć: Kobieta
    • Selone.com
Odp: INWI
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2008, 03:49:07 pm »
Witam ponownie!

Ja cały czas testuję co się da i jak na wersję testową chodzi świetnie i jest najlepszy ze wszystkich, które do tej pory testowałam, a były to m.in.: ZenCart, OsCommerce, Creloaded, QuickCart, Virtuemart i jeszcze jakiś ,zapomniałam nazwy. PrestaShop  bije wszystkie na głowę.

*

Offline krzysztofem

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: INWI
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2008, 07:43:12 pm »
Design nie podoba mi się. Mam wrażenie, że każdy element strony jest z innej bajki. Nie przemyślane. Brak spójności.

No i jedna poważna wada, która DYSKWALIFIKUJE sklep na całej linii. Nie można złożyć zamówienia!!!!!!!

Na etapie przesyłki nie można wybrać kuriera ("Nie posiadamy kuriera, który dostarczy przesyłkę pod wskazany adres").

W skali 1-10 daje ... 2 pkt za chęci.

*

Offline galganka

  • Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów :P
  • Tubylec
  • ****
  • 230
  • 0
  • Płeć: Kobieta
    • Selone.com
Odp: INWI
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 28, 2008, 08:07:08 pm »
No i jedna poważna wada, która DYSKWALIFIKUJE sklep na całej linii. Nie można złożyć zamówienia!!!!!!!

Na etapie przesyłki nie można wybrać kuriera ("Nie posiadamy kuriera, który dostarczy przesyłkę pod wskazany adres").

Witam!

Założyłam konto testowe, złożyłam zamówienie, otrzymałam maila z potwierdzeniem. Wszystko przebiegło prawidłowo. Nie ma wyboru kuriera, jest tylko Poczta Polska, co zrobiłam celowo, na razie jestem na etapie szukania dobrego kuriera i w miarę taniego. Nie miałam cytowanego komunikatu. Będę to jeszcze sprawdzać.
Jedynie co może kupującemu nie odpowiadać, to potwierdzenie w języku angielskim, ale nad tym popracuję jeszcze.

Bardzo dziękuję za tę opinię, to ważne dla mnie, żeby wszystko wyglądało i działało jak należy :-)

*

Offline krzysztofem

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: INWI
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 29, 2008, 06:54:12 am »
No to nie wiem co mi sie sypnelo. Faktycznie jest juz dobrze.

Popracuj jeszcze nad sklepem. :) Proponuję dobierać inne rozmiary zdjęć produktów. Czasami po lewej i prawej stronie zdjęcia pojawiaja się białe pasy.

Ja rozjaśniłbym jeszcze trochę czcionkę.

Zmień również ikonę (favico) sklepu.

Popraw również grafikę w etapach zamówienia (podsumowanie, login, adres) - zostało białe tło.

No i pozwól "oddychać" tekstowi i zdjęciom (np. w obramowanym tekście powinien być odstęp miedzy tekstem a ramką)

Trochę jeszcze pracy nad sklepem i będzie dobrze :)

Pozdrawiam

*

Offline galganka

  • Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów :P
  • Tubylec
  • ****
  • 230
  • 0
  • Płeć: Kobieta
    • Selone.com
Odp: INWI
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 06, 2008, 04:20:16 pm »
Witam ponownie!

Postawiłam kiedyś na Preście sklep INWI, ale z powodu braku możliwości dodawania stron jak w CMS-ie, przerzuciłam sklep na Magento. Czekałam, aż ktoś coś w tym kierunku zrobi, bo ja się nie znam :-)
Zatem Inwi nieaktualne, natomiast dziś postawiłam już ostatecznie na Prestę i otwieram http://foractive.pl. Jeszcze tylko kwestia języka, ale powolutku :)

*

Offline artszu

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: INWI
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 09, 2008, 10:35:05 am »
Czesc Wioala !

Czy to jest wersja 1.1. beta ?

Artur

*

Offline galganka

  • Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów :P
  • Tubylec
  • ****
  • 230
  • 0
  • Płeć: Kobieta
    • Selone.com
Odp: INWI
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 09, 2008, 11:43:28 am »
Tak Artur! To najnowsza beta :-)

Jest kilka błędów, nie znam się na tym więc czekam, na nowszą wersję. Zlikwidowałam blok "Ostatnio przeglądane" bo zamiast linków w postaci http://foractive.pl/92-aretina-q-krem-na-szyje-i-dekolt.html, wyświetla się http://92-aretina-q-krem-na-szyje-i-dekolt.html. Jeszcze w innym miejscu tak jest, poza tym innych błędów nie zauważyłam.

*

Offline jaca

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: INWI
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 16, 2008, 08:43:30 pm »
Witaj. Naprawdę ładny layout no i strona pokazuje na co stać prestashop :)
Pozdrawiam
Stronka na prawdę ładna - to fakt, ale czy Prestashop stać na składanie zamówień bez rejestracji???
Po pierwsze PRIMO - faviconka dziwnie znajoma - hmm skąd ja to znam... ;D
Po drugie PRIMO - wystarczy wejść do tego sklepu i przejść "ścieżkę" składania zamówienia ...bez rejestracji!!! Niemożliwe w Presta, no to fakt... ;D
No i tu nasuwa się pytanie .....czy to oby na pewno jest PrestaShop????
Demaskujemy - PANEL ADMINAhttp://inwi.pl/admin - już wszystko wiadomo hehehe -MAGENTO- ale i tak fajny sklep.


*

Offline Lesiu

  • Użytkownik
  • **
  • 20
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.lesiu.eu
Odp: INWI
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 17, 2008, 02:10:36 am »
Ameryki nie odkryles, ze to jest magento. Wszak sama wlascicielka sklepu napisala wczesniej, ze zmienila aplikacje z PrestaShop na magento. A czy PrestaShop nie da sie zmodyfikowac tak zeby zamowienie bylo dostepne bez wczesniejszej rejestracji? Sprawdz w tym sklepie http://www.smallable.com/
Domowe oraz przemysłowe filtry do wody a także inne urządzenia wspomagające uzdatnianie wody. A co wiesz o PrestaShop?

*

Offline chinskimandaryn

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 339
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.chinskimandaryn.pl
Odp: INWI
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 20, 2008, 02:39:08 pm »
No no ... Magneto ... i nawet zapomnieli zmienić favicon :-)

*

Offline jaca

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: INWI
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 31, 2008, 03:40:04 am »
Ameryki nie odkryles, ze to jest magento. Wszak sama wlascicielka sklepu napisala wczesniej, ze zmienila aplikacje z PrestaShop na magento. A czy PrestaShop nie da sie zmodyfikowac tak zeby zamowienie bylo dostepne bez wczesniejszej rejestracji? Sprawdz w tym sklepie http://www.smallable.com/

- W tym sklepie akurat się nie da, sprawdzałem. Zmodyfikowany Presta Shop - ale i tak wymaga rejestracji. Poproszę o inny przykład, może z Polski???

- Ameryki nie odkryłem, ale zdziwiły mnie dysputy nad sklepem wykonanym na zupełnie innej platformie w wątku "strony Presta Shop". To tak jakby na forum o trabantach ktoś wrzucił wątek " mój nowy trampuś S-line 3.0 TDI quattro".
A Właścicielka "obudziła się" w ósmym poście tego wątku, więc wypadało, żeby ktoś pokazał palcem, że jeden sklep to magento a drugi to presta a nie zmiana aplikacji, ble ble.

Odnośnie oceny sklepów:
"ForActive" wygląda jak 100 innych sklepów on-line z kosmetykami. Nie ma tu "zadziora", który przyciąga wzrok i powoduje, że się chce pobuszować w tym sklepie.
Widać natomiast, że jest przemyślany i bardzo poukładany.
Minie osobiście nie pasuje tylko kolorystyka. Lila róże zlewają się z białoszarym i brak akcentów. Wszystko mi się mydli :) Ale to moja opinia.
Od strony użytkowej całość "hula" u mnie bardzo płynnie.
Ocena 5/10

Osobiście nie lubię ciemnych kolorów i lejącego się wszędzie złota, ale sklep INWI zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Mimo, że przypomina trochę strony o tematyce "WoW" :)
Do generalnej poprawki jakość fotek i sposób ich wyświetlania (chowają się za logo).
Po delikatnej korekcie będzie to jeden z najlepiej wykonanych projektów w magento, IMHO.
Jeśli miałbym wybierać, bez zastanowienia skupiłbym się na razie na INWI. Ocena 8/10
Pytanie tylko, kto robił szablon i grafikę do INWI???

I tym optymistycznym akcentem :) życzę Wszystkim luzakom i tym sfrustrowanym szczęśliwego Nowego Roku.

*

Offline unkn0wn

  • Użytkownik
  • **
  • 47
  • 0
Odp: INWI
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 09, 2009, 03:38:39 pm »
ja mam pytanie do autora sklepu :)

jak wstawił w prawej kolumnie baner i kontakt gg, gdzie tego można dokonać w którym pliku , please :)
pozdro