wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Sklep po angielsku admin po polsku da się???

  • 5 Odpowiedzi
  • 9200 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Aciero

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Sklep po angielsku admin po polsku da się???
« dnia: Kwiecień 02, 2012, 01:41:29 pm »
Witam,jestem nowy na forum,postanowiłem założyć sklep z błyskotkami na terenie UK,zainstalowałem presta i teraz moje pytanie,mianowicie chce zakupić ten http://www.templatemonster.com/prestashop-themes/38223.html szablon,czy da się ustawić to w ten sposób aby sklep był w języku angielskim, a panel admina w polskim,nie chcę wtopić z tym szablonem ponieważ tani nie jest  :P
Proszę o odp.
Pozdrawiam.

*

Offline vercia

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Odp: Sklep po angielsku admin po polsku da się???
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2012, 05:26:05 pm »
Na pewno się da, tez jestem nowa, więc nie wiem czy moje rozwiązanie będzie optymalne, może ktoś wie jak zrobić to lepiej.
Do rzeczy, wszystkie tłumaczenia ustawiasz w Narzędzia>Tłumaczenia>Modyfikuj tłumaczenie. Teraz możesz wybrać co chcesz tłumaczyć na j. polski w tym przypadku wybierzesz z menu 'Tłumaczenie panelu admina' i działasz :)

*

Offline mario

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 640
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklep po angielsku admin po polsku da się???
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2012, 08:08:17 pm »
Da sie i jest to niezalezne od szablonu
szablon jest tylko dla frontend
czesc administracyjna ma swoj szablon i style
prestashop na wyspach jest bardzo slabo wspierany, wlasciwie nie istnieje, musisz zwrocic uwage na odrebne przepisy rzadzace tym rynkiem
maly blad, male niedociagniecie i masz prawnikow na glowie
dlatego 99,9% sklepow tworzonych jest przez lokalnych webdeveloperow ktorzy robia sklep od A do Z i to oni biora na siebie ewentualna odpowiedzialnosc (maja stosowne ubezpieczenia i znaja kruczki)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2012, 08:35:20 pm wysłana przez mario »
Integracja wf-mag presta
freelancer

*

Offline Aciero

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Sklep po angielsku admin po polsku da się???
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 15, 2012, 04:53:25 pm »
Mario co masz na myśli,pisząc o prawnikach ? bo nie rozumiem,mogą być problemy np. z czym,ja wiem że angole są czasem ciężcy do przetrawienia  ;),ale z czym mogę mieć problemy  ???

*

Offline mario

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 640
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklep po angielsku admin po polsku da się???
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 15, 2012, 05:35:44 pm »
Troche odbiegamy od tematu ale odpowiem
na wyspach prawo traktuje sie stricte
czyli jest cos dozwolone albo nie (nie ma pojecia mala szkodliwosc spoleczna itp.)
np. w mailu musisz podac dane firmy rowniez z danymi rejestracyjnymi, informacje ze wiadomosc jest przeznaczona tylko dla wlasciwego odbiorcy, procedure wyrejestrowania sie z newslettera z linkiem do tej procedury, itp. itd.
- regulamin - wlasciwy bez klauzul niedozwolonych itp. itd

jest tego masa

na czym polega haczyk

otorz jest wiele firm prawniczych ktore tylko z tego zyja, (setki)

taka firma pisze do ciebie, ze to a to jest niedozwolone, jednoczesnie cie informujac, ze masz to poprawic i zwocic im koszty jakie poniesli z tytulu przygotowania i wykrycia niezgodnosci

- standardowy koszt godziny pracy to:
- prawnika - to w zaleznosci od stazu i kwalifikacji od 161Ł/h do 213Ł/h
- pracownika biura - 110Ł/h
- + koszty komunikacji

jesli masz rzeczywiscie blad lub zapis niezgodny z prawem - to wlasciwie nie masz wyjscia, musisz zaplacic, bo sprawa sadowa bedzie cie kosztowac kilka lub kilkanascie razy drozej

i wierz mi, nie wezmiesz ich na litosc

ta moda trafila juz do Polski, ale u nas prawo dziala inaczej wiec sie uspokoilo

i jeszcze jedna uwaga, prawnik bedzie kazda niezgodnosc traktowal osobno, jako osobna sprawe,
musisz bardzo powaznie podejsc do postawienia sklepu

lokalni webdeveloperzy, po wykonaniu sklepu i wypelnieniu ich danymi przekazuja ja prawnikowi do oceny i dopiero taki produkt trafia do zleceniodawcy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2012, 06:00:40 pm wysłana przez mario »
Integracja wf-mag presta
freelancer

*

Offline Aciero

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Sklep po angielsku admin po polsku da się???
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 15, 2012, 05:55:28 pm »
Dzięki mario za info.,jeśli chodzi o regulamin sklepu to powierzyłem to w ręce copywritera,nr.rejestracyjnego firmy jeszcze nie posiadam ponieważ istnieje tu tak zwany okres próbny działalności gospodarczej,muszę się temu przyjrzeć bliżej,ale jeszcze raz dzięki za info.
Pozdro