wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Kraina-Zabawek

  • 5 Odpowiedzi
  • 3084 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline zamarcin75

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Kraina-Zabawek
« dnia: Sierpień 20, 2009, 01:19:35 pm »
Witam

Oczywiście proszę o ocenę i wszelkie uwagi

www.kraina-zabawek.com

*

Offline Tony

  • Użytkownik
  • **
  • 42
  • 0
Odp: Kraina-Zabawek
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2009, 06:20:19 pm »
Witam

Mi w operze wyskakuje błąd i zamyka przeglądarkę. Pod FF myślałem, że jest ok jednak po kilku minutach podobnie - wyłączyło FF i wyświetliło monit błędu. Pod IE6 to samo !!!

Zastanawiam się czy to wina u mnie czy strona powoduje jakiś błąd - sprawdzałem inne strony i błędu nie widzę.

Podoba mi się moduł tagów - co to za mod. ? i zdjęcia na głównej - to jako informację startowe tylko java lub gif czy coś innego ?

*

Offline Tony

  • Użytkownik
  • **
  • 42
  • 0
Odp: Kraina-Zabawek
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2009, 07:35:14 pm »
przepraszam - chyba fałszywy alarm - zrestartowałem komputer (dziwiły mnie błędy na wszystkich przeglądarkach) i chyba wszystko jest poprawnie

...
nie znalazłem opcji "edytuj"  poprzedniego posta

*

Offline zamarcin75

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Kraina-Zabawek
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 21, 2009, 07:57:00 am »
Jeżeli chodzi o tagi to znalazałem mod na angileskim formum "tags cloud" . Zdjęcia na głównej to flash

*

Offline Damian

  • cichacz
  • Stały użytkownik
  • ***
  • 82
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • pora działać
    • Kosmetyka naturalna
Odp: Kraina-Zabawek
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 18, 2009, 04:44:06 pm »
Skrypt odpowiedzialny za powiększenie zdjęcia jest ciekawy. Podobny do naszego prestowskiego ajaksowego koszyka. Może coś bliżej...

*

Offline przemek_rek

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Kraina-Zabawek
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 22, 2009, 11:25:21 am »
Mod z powiększaniem zdjęć jest bardzo fajny.

W module kategorii nazwy są zbyt blisko lewej krawędzi, w ogóle też są za blisko siebie - przydały by się je ciut rozstrzelić. Czarny tekst na tym ciemnym niebieskim tle też nie za ładnie wygląda, może warto spróbować kontrę.

Chmura tagów w pierwszej chwili wygląda wow ale spróbujecie kliknąć to co chcecie, ha, tu już nie ma lekko - wymagana zręczność i cierpliwość myśliwego na safari.