wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Mam wiele problemow z prestashop , pomoze ktos ?! PROSZE !

  • 5 Odpowiedzi
  • 2950 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline hirek

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Mam wiele problemow z prestashop , pomoze ktos ?! PROSZE !
« dnia: Sierpień 21, 2009, 08:51:57 pm »
Witam , wiem ze na forum jest pelno roznych problemow wyjasnionych lecz ja juz nie mam sily czytac . Za kazdym razem jak instaluje preste obojetnie jaka wersje napotykam problem a chce przeniesc juz sklep na nowa stronke  :-[ a tu jak dodaje do zakladki '' informacje ''  np Legalnosc to nie widac tekstu ( chodzi mi o wyswietlanie sie na srodku strony nie pod blokiem INFORMACJE ) , nie widac opisow produktow , w przypadku zamawiania gdy wybierzemy forme platnosci jest opisane wszystko po angielsku i nie mozna wybrac waluty ZŁOTY , ciagle cos nowego a ja juz tego mam dosc ..... Moglby mi ktos udostapnic wersje ktora dziala na 100 % bo jesli innym dziala to dlaczego nie mi ? Przesylalem na ftp przez tcmd przez FlashFXp i dalej sa problemy majstruje w kodzie , w panelu admina ale ciagle cos nie dziala ..... pomoze ktos ? Ma ktos dobra wersje ? moze nie dobra a ktora dziala w 100 % ... jak jest taka ...

*

Offline comands

  • Nowy
  • *
  • 15
  • 0
Odp: Mam wiele problemow z prestashop , pomoze ktos ?! PROSZE !
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2009, 12:11:57 am »
A jaka używasz wersje, bo np: z presta 12.6 sa pewne problemy ale na svn jest juz wersja 1.2.1 i narazie testuje ja i nie ma problemów zadnych

*

Offline hirek

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Mam wiele problemow z prestashop , pomoze ktos ?! PROSZE !
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2009, 06:34:58 pm »
Uzywam wersji 1.2 ... a mialem na serwie juz 1.1 sciagana z innej strony ( ta jedyna dziala w pelni przynajmiej tak mi sie wydaje ) lecz potem mialem problemy z serwerem i kupilem nowy . Aktualnie nie dziala mi "kontakt" wysylanie maila ze strony , poprostu mail nie dochodzi ... juz za dlugo nad tym siedze sklep chcialem juz dawno przeniesc a tu lipa .. dzisiaj przenioslem kilka produktow zobaczymy co z tego wyjdzie ...  zapraszam moze ktos znajdzie jeszcze jakis blad www.diakles-sport.pl .

*

Offline comands

  • Nowy
  • *
  • 15
  • 0
Odp: Mam wiele problemow z prestashop , pomoze ktos ?! PROSZE !
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 23, 2009, 01:51:35 pm »
Z tymi mailami to nietstey ja tez mam wersje 1.2.1 i także nie dochodza. Już w instalatorze nie da się ustawić smtp i wysłać maila testowego. Jak nie ustawie w instalatorze to potem ustawienie też nic nie daje

*

Offline Adam

  • Użytkownik
  • **
  • 40
  • 0
  • www.zabawkiprogresywne.pl
    • Zabawki Progresywne
Odp: Mam wiele problemow z prestashop , pomoze ktos ?! PROSZE !
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 08, 2009, 07:06:03 pm »
ja tez mialem problem z mailem ale to pewnie zupelnie inna sprawa. sklep umiecilen na nazwa i kazdy wyslany z maila firmowego trafial do spamu. problem rozwiazalem przekierowujac poczte na gmail i juz wszystko smiga.

wracajac do watku to pojawia mi sie platnosc przelewem w angielskim i brakuje polskiej waluty jak to rozwiazac.???
Adam

*

Offline Adam

  • Użytkownik
  • **
  • 40
  • 0
  • www.zabawkiprogresywne.pl
    • Zabawki Progresywne
Odp: Mam wiele problemow z prestashop , pomoze ktos ?! PROSZE !
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 08, 2009, 07:58:57 pm »
co do walut to tzreba poprostu ograniczyc wyłacznei do polskie waluty ale ciagle nie wiem ja zmienic jezyk.

pozdrawiam i czekam napodpowiedz
Adam