wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Zakupy hurtowe

  • 2 Odpowiedzi
  • 3123 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Graffi

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Zakupy hurtowe
« dnia: Czerwiec 26, 2012, 11:40:25 pm »
Witam

jako że to mój pierwszy post tutaj to wszystkich serdecznie witam :)

stawiam sklep na Preście i mocno szukam (nie znajdując puki co) takiej funkcjonalności aby dany towar wystawiać w "pakietach" po "X" sztuk, i aby dodawać do koszyka jedynie takiej wielkości pakietami

aby za dużo nie pisać chodzi mi o to czy na prestashop mogę sprawić aby tak dodawać do koszyka:
http://www.multihurt.eu/product-pol-28117-Koszula-meska-HT675-38-47.html
tutaj akurat mamy paczki po 36sztuk

jakiś moduł o nazwie niedomyślnej dla google?

z góry dziękuję :)

*

Offline Angar

  • Tubylec
  • ****
  • 190
  • 2
Odp: Zakupy hurtowe
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2012, 01:44:31 pm »
Mam 2 rozwiązania nie idealne, ale może się przydadzą do czasu zanim znajdziesz odpowiedni moduł:

1.Ilość minimalna - pozwala na określenie minimalnej ilości produktów jaką użytkownik może kupić np.36 sztuk z tym, że możliwy jest zakup większej ilości produktów np. 37, 38 itd. więc raczej odpada.

2.Pakiet produktów - tworzysz pakiet w skład którego wchodzi np. 36sztuk "produktu X" i ustalasz cenę dla pakietu. Z tym, że wcześniej musisz stworzyć jeszcze "produkt X" i ukryć kategorie w której znajduje się "produkt X" jeśli ma być niedostępna dla użytkowników. Ogólnie te rozwiązanie powinno działać, ale jest dość uciążliwe przy większej ilość produktów.
Presta-Portal.pl - Dokumentacja, funkcjonalność, szablony i usługi związane z PrestaShop.

*

Offline Adam

  • Użytkownik
  • **
  • 40
  • 0
  • www.zabawkiprogresywne.pl
    • Zabawki Progresywne
Odp: Zakupy hurtowe
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2013, 01:00:10 am »
Witam

jako że to mój pierwszy post tutaj to wszystkich serdecznie witam :)

stawiam sklep na Preście i mocno szukam (nie znajdując puki co) takiej funkcjonalności aby dany towar wystawiać w "pakietach" po "X" sztuk, i aby dodawać do koszyka jedynie takiej wielkości pakietami

aby za dużo nie pisać chodzi mi o to czy na prestashop mogę sprawić aby tak dodawać do koszyka:
http://www.multihurt.eu/product-pol-28117-Koszula-meska-HT675-38-47.html
tutaj akurat mamy paczki po 36sztuk

jakiś moduł o nazwie niedomyślnej dla google?




z góry dziękuję :)
Widze ze sie udało - powiedz jak udało Ci sie to zrobić?
Adam