wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

moduł blok koszyka problem. pomocy

  • 1 Odpowiedzi
  • 1208 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline polaretti

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
moduł blok koszyka problem. pomocy
« dnia: Lipiec 04, 2012, 04:14:57 pm »
Witam Serdecznie na forum.


Z rozmieszczenia elementów usunąłem z right column (standardowy szablon) moduł Blok Koszyka v 1.2 i teraz nie wiem jak go przywrócić. Chciałem go przesunąć do headera, więc usunąłem i nawet się nie spodziewałem, że nie będzie przycisku dodaj ;)

Zauważyłem, że w headerze jest już taki moduł i wyświetla on "W Koszuku: (Pusty)". Czy będę mógł zdublikować go, żeby pokazywało mi jeszcze pod nim całą zawartośc koszyka ? No, ale na razie super by było gdybym mógł w ogóle go przywrócić.




*

Offline Benefit Studio 24

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 50
  • 0
Odp: moduł blok koszyka problem. pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2012, 05:38:20 pm »
Przywrócić do prawej kolumny możesz łatwo. Na stronie z której go usunąłeś na górze powinien być link "Transplant modules" czy jakoś tak.

Co do wyświetlania zawartości w innym miejscu niż domyślne to jak najbardziej można zrobić cuda. Tego jednak nie wyklikasz w panelu admina.

1. Musisz zmodyfikować hooka dla fragmentu strony pod który chesz podpiąć nowy koszyk. Jeśli sprawnie przekopiujesz przekazywane wartości z HookRight powinno być ok.

2. Przerobić sam szablon *.tpl dla tego fragmentu strony. Na początek podobnie jak w poprzednim wypadku proponuję przekopiować kod z kolumny i zmieniać tak długo aż zacznie jakoś wyglądać :)

EDIT
Jestem zmęczony. Czyli nie usunąłeś samego modułu koszyka tylko cały hookRight?