wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Border-radius w IE oraz modyfikacja modułu blockuserinfo

  • 0 Odpowiedzi
  • 3151 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Angar

  • Tubylec
  • ****
  • 190
  • 2
Border-radius w IE oraz modyfikacja modułu blockuserinfo
« dnia: Lipiec 21, 2012, 04:42:33 pm »
Witam serdecznie mam 2 problemy, które spróbuje przedstawić w uproszczeniu:

1. Chciałbym, aby IE obsługiwał css3, a przede wszystkim border-radius w tym celu korzystam z http://css3pie.com/ niestety prawdopodobnie źle ustawiam ścieżkę do plików,a mianowicie w folderze szablonu themes/mój_szablon utworzyłem folder pie do którego wrzuciłem pliki, następnie w global.css w lini 209 dopisałem ścieżkę
#page{
behavior: url(pie/PIE.htc);
}
i niestety border-radius dalej nie działa w IE:
http://angar.linuxpl.info/test/

2.Chciałbym, aby moduł blockuserinfo stale wyświetał liczbę produktów i wartość zamówienia nawet gdy koszyk jest pusty dlatego dokonałem małej modyfikacji w blockuserinfo.tpl, a mianowicie usunełem hidden z lini 42 i 48 i dodałem {l s=' produktow na kwote' mod='blockuserinfo'}:


<a href="{$link->getPageLink("$order_process.php", true)}" title="{l s='Your Shopping Cart' mod='blockuserinfo'}">{l s='Cart:' mod='blockuserinfo'}[/url]
         <span class="ajax_cart_quantity{if $cart_qties == 0} hidden (usunięte) {/if}">{$cart_qties}{l s=' produktow na kwote' mod='blockuserinfo'}(dodane)</span>
         <span class="ajax_cart_product_txt{if $cart_qties != 1} hidden{/if}">{l s='product' mod='blockuserinfo'} {l s='the amount' mod='blockuserinfo'}</span>
         <span class="ajax_cart_product_txt_s{if $cart_qties < 2} hidden{/if}">
         {if $cart_qties >=2 && $cart_qties <= 4}{l s='products' mod='blockuserinfo'} {l s='the amount' mod='blockuserinfo'}{else}{l s='products2' mod='blockuserinfo'} {l s='the amount' mod='blockuserinfo'}{/if}
         </span>
         {if $cart_qties >= 0}
            <span class="ajax_cart_total{if $cart_qties == 0}hidden(usunięte) {/if}">


I wszystko działa dobrze dopóki nie włączę modułu koszyka wtedy moje zmiany znikają, widocznie któryś z plików koszyka (prawdopodbnie blockcart-json.tpl) za to odpowiada, ale niestety z powodu nikłej znajomości php nie potrafię sobie z tym sam poradzić.

Będę wdzięczny za wszelkie rady i sugestie.
Pozdrawiam
Presta-Portal.pl - Dokumentacja, funkcjonalność, szablony i usługi związane z PrestaShop.