wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

lista produktów - problem z opacity

  • 2 Odpowiedzi
  • 3250 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline andrian77

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
lista produktów - problem z opacity
« dnia: Sierpień 18, 2012, 04:14:46 pm »
Witam,
Mam problem z poprawnym wyświetlaniem listy produktów, za każdym razem kiedy otwieram którąkolwiek kategorię (z drzewa kategorii) - produkty wyświetlają się z opacity:0.7 - to opacity nie pochodzi z css, tylko  z nieznanych mi powodów dopisuje się bezpośrednio w product-list.tpl - edytowałem plik i co dziwne w nim wszystko jest ok, natomiast jak wyświetlam go przez firebuga kod za to odpowiedzialny wygląda następująco:
<ul id="product_list" class="clear" style="opacity: 0.7;"> - nie mam już pomysłów skąd i w jaki sposób usunąć to opacity.

Dodam jeszcze że po kliknięciu np. na jeden z tagów, lista produktów - a wiec ten sam plik wyświetla się poprawnie, ten sam kod wygląda tak: <ul id="product_list" class="clear"> - czyli tak jak w pliku product-list.tpl i wszystko jest ok, problem jedynie występuję gdy wyświetlam listę po kliknięciu w kategorię.

Moja konfiguracja:
Informacja o serwerze

Wersja Prestashop: 1.4.4.1

Wersja oprogramowania serwera: Apache

Wersja PHP: 5.2.17

Wersja MySQL: 5.0.90-community-log
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2012, 04:31:52 pm wysłana przez andrian77 »

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: lista produktów - problem z opacity
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2012, 06:43:06 pm »
bo to style="opacity: 0.7 dopisuje ci jakiś js ;)
SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA

*

Offline andrian77

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: lista produktów - problem z opacity
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2012, 10:23:47 pm »
no właśnie tak podejrzewałem, rozwiązałem to w inny sposób, może komuś się przyda...w product-list.tpl zmieniłem nadałem inne id znacznikowi <ul > i następnie w product_list.css ostylowałem tego ul'a i teraz jest ok.