wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Jaka wersję presty wybrać?

  • 5 Odpowiedzi
  • 10653 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline wujek_bogdan

  • Moje portfolio
  • Stały użytkownik
  • ***
  • 68
  • 0
    • Moje portfolio:
Jaka wersję presty wybrać?
« dnia: Sierpień 22, 2012, 01:34:25 pm »
Cześć,
Ostatnie wdrożenie presty robiłem na 1.4.4.1, widzę że obecnie stabilna wersja to 1.4.8.3, ale polską oficjalną wersją jest nadal 1.4.4.1.
Czy dla polskiego sklepu (z angielską wersją językową) wybierać 1.4.4.1 czy najnowszą stabilną? Przede wszystkim chodzi mi o kompatybilność dodatków związanych z płatnościami. Jeśli chodzi o brakujące tłumaczenia to pół biedy, można dodać brakujące frazy.

Gdyby ktoś napisał jeszcze jakie znaczące zmiany pojawiły się od czasu 1.4.4.1 to byłbym bardzo wdzięczny. Przeglądam changelog, ale ciężko z niego wyciągnąć to co na prawdę istotne.
Moje portfolio: design.serwisamano.pl

*

Podemski

  • Gość
Odp: Jaka wersję presty wybrać?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2012, 01:37:16 am »
Proponuje najnowszą oficjalną paczkę 1.4.9.

*

Offline wujek_bogdan

  • Moje portfolio
  • Stały użytkownik
  • ***
  • 68
  • 0
    • Moje portfolio:
Odp: Jaka wersję presty wybrać?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 27, 2012, 02:50:31 pm »
OK już wybrałem 1.4.8.3 (w międzyczasie pojawiła się 1.4.9), wdrożyłem własny template, jak na razie bez problemów z kompatybilnością potrzebnych mi modułów, mam tylko problem z panelem admina - w dużej części jest po angielsku.

próbowałem importować język z 1.4.4.1, która jest w pełni spolszczona, ale nic z tego, nadal brakuje sporej części tłumaczeń. Jest dostępne jakieś tłumaczenie (poza tym dostępnym na oficjalnej stronie) dla najnowszej wersji?
Moje portfolio: design.serwisamano.pl

*

Offline Virgin

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Jaka wersję presty wybrać?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2013, 12:58:37 am »
Dołaczam się do pytania wujka Bogdana  zainstalowałem wersje 1.4.9  na home.pl do pełni szczęści ami brakuje spolszczenia , chociaz tego zewnetrznego w panelu admina sae poradze ?

Jeśli się nie da to gdzie moge to ręcznie zrobić?

pozdrawiam

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Jaka wersję presty wybrać?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2013, 09:04:03 am »
1.4.4.1, która jest w pełni spolszczona

a kto ci tak brzydko naklamal? spolszczona i owszem, ale w max 90% i projekt zostal porzucony ze wzgledu na wiele bledow i dziur, co widac po postach na forum w kategorii Bledy. duza wiekszosc (nie wliczajac tych od 1.5) to wlasnie wersja 1.4.4.1.
spolszczenie? na tym forum masz pogrubiony watek odnosnie spolszczenia, wystarczy poczytac (o wszukaniu nie wspomne) poza tym na oficjalnej stronie prestashop.com masz tlumaczenia w jakim chcesz jezyku i w jakiej chcesz wersji. kliknac i sciagnac. jednak nie licz na tlumaczenia 101%. raczej takiego nie znajdziesz do zadnej wersji. 96% to chyba max z jakim sie spotkalem, a reszta to panel i tlumaczenia reczne. wiele roboty nie ma.
design4VIP z innej strony...

*

Podemski

  • Gość
Odp: Jaka wersję presty wybrać?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 20, 2013, 07:57:35 pm »
Jest już luty 2013 - koniecznie radzę przejść na wersję 1.5 by uniknąć dodatkowej pracy i kosztów niebawem.