wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Menu sklepu pod seo - index i przekroczone dozwolone 100 linkow

  • 1 Odpowiedzi
  • 4862 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline xmen

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Menu sklepu pod seo - index i przekroczone dozwolone 100 linkow
« dnia: Wrzesień 07, 2009, 11:58:06 am »
Witam wszystkich!
mam pytanie odnośnie menu sklepu czyli jak zrobic łącznie z przyjaznymi linkami zeby nie przekroczyc dozwolonych 100 linkow przez googla na stronie glownej.
chdzi mi o ten sklep www.bm-autoczesci.pl
czy nie przekroczyleś i ty tej ilości mozesz sprawdzic to tu http://www.seocentro.com/tools/search-engines/metatag-analyzer.html
wpisujac adres swojego sklepu.
Nie wiem może jest jakaś kombinacja .htaccess +301 juz zaindexowanych podstron lub być może nie znam wsystkic opcji sklepu : /
Prośba o pomoc i rozwiniecie watku, gdyz od menu kazdy powinien dobrze zaczac :) i bedzie obra to lektura dla innych

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Menu sklepu pod seo - index i przekroczone dozwolone 100 linkow
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2009, 05:00:38 pm »
Poszukaj na forum - pisałem jakie elementy/funkcje/pliki odpowiadają za tworzenie title.

Odpowiednie truncate dla kazdego z tych elementow powinno rozwiązać twoj problem.

Standardow masz nazwę sklepu ustawianą w administracji + nazwę produktu lub kategorii lub innego elemntu gdzie sie znajduje uzytkownik.

Najprościej zmienić linie 505 w pliku tools.php tak zeby ogrniczyc zmienną do 100 znaków



Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-