wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

PILNE-Zmiana nazwy firmy na stronie głównej

  • 4 Odpowiedzi
  • 3855 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline miron

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
PILNE-Zmiana nazwy firmy na stronie głównej
« dnia: Wrzesień 21, 2012, 03:04:06 pm »
Witam
Jak zmienić nazwę firmy na stronie głównej. Dodam ,że nie ja zakładałem sklep ale kolega,który ma ogromne przejścia w domu z bardzo chorym ojcem i tym samym ciężko mi skontaktować się z nim. :-[
Dlatego szukam tu pomocy. Jeśli byłby ktoś tak miły i przekazał mi informacje jak to wykonać lub sam zadeklarował się by pomóc i co jest potrzebne byłbym ogromnie wdzięczny. Dodam tylko,że kolega dodał mnie jako administrator z pełnymi opcjami.
Inaczej nie mogę ruszyć. A ZUS już czyha by mnie skasować, a tu nie ma na jego haracz :-[
Pozdrawiam 

*

Offline capri

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: PILNE-Zmiana nazwy firmy na stronie głównej
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2012, 05:02:34 pm »
Spróbuj: Panel administracyjny->Ustawienia->Informacje kontaktowe - "Nazwa sklepu:"

*

Offline miron

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: PILNE-Zmiana nazwy firmy na stronie głównej
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 21, 2012, 10:59:18 pm »
Rozumiem i tam już zaglądałem . Chodzi mi o to jak to prawidłowo wykonać krok po kroku by czegoś nie popsuć to co już jest wykonane

*

Offline miron

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: PILNE-Zmiana nazwy firmy na stronie głównej
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 22, 2012, 12:30:47 pm »
Dodam tylko ,że nie chodzi tu o nazwę sklepu ale zmianę nazwy firmy , która jest widoczna na stronie głównej. Czy to z panelu administratora można zrobić czy przez serwer? Ja na pewno nie wiem jak to zmienić.

*

Offline scholl

  • Wdrożenia PrestaShop
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 511
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: PILNE-Zmiana nazwy firmy na stronie głównej
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 22, 2012, 01:50:31 pm »
podaj link do sklepu i napisz co chcesz mienić, ponieważ ciężko powiedzieć o czym mówisz... .
Logo ? Nazwa firmy w stopce ? w adresie przeglądarki ?