wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Prosty formularz dodawania nowego produktu lub inny sposób szybkiego dodawania

  • 2 Odpowiedzi
  • 748 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline darekmalysz

  • Nowy
  • *
  • 15
  • 0
Witam.
To samo pytanie zadałem w dziale konfiguracja
 Czy można w jakiś sposób skonfigurować (lub zainstalować inny komponent) formularz gdzie wpisuje się nowy towar?  W standardowym  wpisanie nowego towaru w dwóch wersjach językowych + import zdjęć to straszna męka.    Korzystam  tez z plików csv ale trzeba osobno importować różne wersje językowe i  wychodzi sporo błędów (np. wystarczy coś przestawić o linijkę i już nie pasują opisy lub zdjęcia  i to do np. kilkudziesięciu produktów).   
Najbardziej pasował by mi formularz na wzór tego z oscommerce  gdzie jest tytuł w jednym języku, zaraz pod nim tytuł w drugim języku , opis w jednym pod nim opis w drugim języku , cena i miejsce na zaimportowanie zdjęć - wszystko na jednym prostym formularzu, gdzie część tekstów można łatwo między sobą kopiować, bez zbędnego klikania pomiędzy zakładkami jak ma to miejsce w prescie.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Prosty formularz dodawania nowego produktu lub inny sposób szybkiego dodawania
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 27, 2012, 07:44:14 pm »
To samo pytanie zadałem w dziale konfiguracja

to w jakim celu powielasz?

wszystko jest do zrobienia... "mala" modyfikacja pliku tabs/AdminProduct.php i po sprawie....

raczej nie ma gotowca a za darmo watpie, zeby ktokowliek podjal sie takiej modyfikacji.
design4VIP z innej strony...

*

Offline darekmalysz

  • Nowy
  • *
  • 15
  • 0
Odp: Prosty formularz dodawania nowego produktu lub inny sposób szybkiego dodawania
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 27, 2012, 09:35:15 pm »
jaki może być koszt takiej modyfikacji?