wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Błąd w module zamówień

  • 2 Odpowiedzi
  • 2016 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline adi

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Błąd w module zamówień
« dnia: Wrzesień 12, 2009, 07:09:01 pm »
Witam,
w prestashop 1.2.3 wlaczylem mozliwosc skladania zamowien nawet jezli towar jest w niewystarczajacej ilosci na magazynie. Gdy klient zadeklaruje wieksza ilosc w zamowieniu niz jest na magazynie od razu ma status "brak wystarczajacej ilosci" i to jest ok. Probem jest w tym ze np w magazynie sa np 3 sztuki danego towaru - klient zamawia 4, z magazynu schodza wszystkie 3 + 1 gdzies wisi. Jak teraz dodam do magzynu jeszcze 2 sztuki to po realizacji zamowienia i tak na magazynie mam 2 sztuki (fizycznie bedzie jedna bo przeciez musialem ja mu takze sprzedac). Gdy teraz klient ew zwraca zamowiony towar (4 szt) do magazynu wracaja od klienta 3 szt (system pamieta ze jedna z nich nie byla w momencie zamawiania na stanie). Czy udalo wam sie jakos ten problem ominac? I jeszcze jedna rzecz zwizana z anulowaniem zamowienia ale od strony admina. Z zamowienia chcę wyrzucic jeden z towarów. Jest w polu mozliwosc wpisania ile sztuk danego towaru chcę anulowac. Niestety w przypadku wpisania i wartosci wiekszej niz zostalo zamowione system wyswietla probe wlamania. Czy jest moze jakas łata na to zeby poprostu system sprawdzal i ew wyswietlał alert ze wprowadzono za wysoką warotśc?
Pozdrawiam

*

Offline zefir

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 59
  • 0
Odp: Błąd w module zamówień
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2009, 05:27:22 pm »
Problem z tym że presta nie ma kontroli stanu magazynowego. Taka jest oficjalna odpowiedź od twórców. Więc raczej nie będzie to możliwe, chyba, że sam dopiszesz tą funkcjonalność.

*

Offline marzanna

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Błąd w module zamówień
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2009, 02:50:37 am »
ma stan magazynowy, trzeba w adminie wlaczyc stan magazynulub wylaczyc.
ijeslimam: 4 koszulki a kupil 5 toklijent moze kupic 4 a przy 5 juz pokazuje sie wiadomosc ze jesttylko na zamowienie iniemoze do koszyka wlozyc. to jestprzy: presta 4