wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Skąd mam wiedzieć, że ktoś złożył zamowienie?

  • 2 Odpowiedzi
  • 1895 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kemota

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Skąd mam wiedzieć, że ktoś złożył zamowienie?
« dnia: Wrzesień 13, 2009, 06:44:00 pm »
W pytaniu tym chodzi mi o fakt, że po złożeniu zamówienia ono nie pojawia się w części ZAMÓWIENIA tylko gdzieś w koszykach albo po kliknięciu w nazwę klienta. No ale przecież nie będę oglądał każdego KLIENTA, bo przy dużej ilości jest to raczej niemożliwe.

Dopiero po zmianie statusu zamówienia trafia ono do zamówień. Czy mogę jakoś tak skonfigurować sklep, żeby od razu jak ktoś złoży zamówienie szło ono do działu zamówień? Jeśli nawet nie tak po prostu, to może można ustawić domyślny status zamówienia, który byłby nadawany zaraz po złożeniu zamówienia co automatycznie przerzucałoby zamówienie do ZAMÓWIEŃ. (sorki za powtórki, ale chce być konkretny i nie szukam słów zastępczych :) ).

2 sprawa: Jak dodać moduł płatności pl do presty?

Z góry dzięki i pozdrawiam
Tomek

*

Offline OGr

  • Użytkownik
  • **
  • 25
  • 0
Odp: Skąd mam wiedzieć, że ktoś złożył zamowienie?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2009, 07:27:48 pm »
Przecież normalnie zamówienia pojawiają się w zakładce zamówienia. Coś namieszałeś tam.

*

Offline precelik

  • Użytkownik
  • **
  • 34
  • 0
    • blogi i strony www
Odp: Skąd mam wiedzieć, że ktoś złożył zamowienie?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 15, 2009, 12:14:49 am »
Ja miałem jtrzech takich klientów.. przy których było to samo, myślał ze złożył zamówienie a tu lipa :P Dopiero jak się do niego odezwałem to się okazało że z tych kilku kroków do zrobienia przy zamawianiu zrobił o jeden mniej,a więc nie kliknął w formę płatnosci jaką wybrał (a mam jedną do wyboru :P).


Musisz mieć przynajmniej jedną forme płatnośi uruchomioną, może byc zwykły przelew (ja na tej podstronie wyboru płatności dopisałem sobie w skórce na czerwono by kliknąć w wybraną formę) .