wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z ustawieniem wyboru wysyłki za pobraniem

  • 1 Odpowiedzi
  • 2309 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sofik

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Problem z ustawieniem wyboru wysyłki za pobraniem
« dnia: Październik 20, 2012, 10:22:24 pm »
Witam,
założyłam sklep internetowy na prestashop i wszystko pięknie tylko koszyk zakupów nie działa tak, jak powinien. Nie pozostało mi nic innego jak prosić Was o pomoc, ja, jako świeżak, nie daję rady z tym tematem, liczę więc na wyrozumiałość Uśmiech
Poniżej opis problemu. prestashop 1.4
*cel: wysyłka kurierem lub PP: z przedpłatą - przelew na konto, przelew za pośrednictwem Transferuj.pl
bądź za pobraniem
*posiadam moduły takie jak: przelew bankowy v0.5, płatność przy odbiorze v 0.3,ship2pay v1.11
Działa do momentu wybrania np - kurier przedpłata- wybór : zwykły przelew lub transferuj.pl- po kliknięciu w transferuj.pl jest ok- przekierowanie na wybór konta bankowego itp, natomiast po wybraniu zwykłego przelewu- jest różnie- wywala z koszyka (Your shopping cart is empty), albo wraca na adres dostawy- dosłownie jakieś czary mary!
Jeśli wybiorę płatność przy odbiorze (sam wkurzający fakt to ten,  ze wybieram np kuriera za pobraniem, przechodzę do wyboru płatność przy odbiorze- po czym gdy na to klikam to otrzymuję komunikat: "Wybrałeś płatność przy odbiorze jako metodę płatności.
Całkowita wartość twojego zamówienia wynosi 0,00 zł (brutto)" i mam potwierdzić zamówienie. potwierdzam i prawa strona sklepu się wygasza. A zamówienie wcale nie pojawia się w sklepie Smutny

Moje pytanie: co jest nie tak? Za wszelkie podpowiedzi, sugestie, pomoc - dziękuję!

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Problem z ustawieniem wyboru wysyłki za pobraniem
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2012, 11:39:24 am »
podaj link do sklepu wraz z testowym Klientem, aby nie trzeba bylo sie rejestrowac. inaczej ciezko bedzie zbadac co jest nie tak.
poza tym wlacz wysweitlanie bledow, mozliwe, ze masz skopany ktorys z modulow platnosci albo wysylki. ewentualnie zle ustawionego Ship2Pay
design4VIP z innej strony...